Славутське міськрайонне управління юстиції повідомляє:

З квітня поточного року Міністерством юстиції України запроваджено нові он-лайн послуги, зокрема, громадянам надано можливість отримати інформацію з ЄДР (у вигляді виписок щодо юридичних осіб, витягів та довідок) у електронному вигляді через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України http://new.minjust.gov.ua/) в режимі реального часу.
Для одержання такої інформації заявнику достатньо вказати критерії пошуку для формування запиту за допомогою офіційного веб-сайту Мін’юсту та сплатити кошти через мережу Інтернет за допомогою платіжної картки (плата становить 75% розміру встановленої плати за надання відомостей у паперовому вигляді: витяг, довідка – 45.68 грн., виписка – 18.27 грн.).
При цьому, для отримання виписки, витягу чи довідки не потрібна реєстрація або використання електронного цифрового підпису; інформація формується автоматично в режимі «он-лайн» без участі державного реєстратора; надається без підпису реєстратора, але має юридичну силу та унікальні реквізити, за допомогою яких його можна перевірити та завантажити повторно. Отримати документ можна одразу після сплати.
Слід відмітити, що витяги, виписки і довідки, як у паперовій, так і в електронній формі мають однакову юридичну силу.
Крім того, на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України забезпечено безоплатний доступ до актуальних на момент запиту відомостей Єдиного державного реєстру шляхом їх пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування.

Розміщенно в Без категорії