Міжобласний турнір «Наша надія» з міні – футболу

3-4 січня п.р. на базі ФОК «Здоров’я» ЗАТО Прогрес відбувся міжобласний турнір «Наша надія» з міні – футболу серед юнаків 2003-2004 років народження, організатором якого були тренери – викладачі відділення футболу ДЮСШ м.Славута. У турнірі взяли участь 12 команд із 5 областей нашої держави. В змаганнях Хмельницька область була представлена трьома командами з м.Славута (2 – тренер Черниш О.М., 1 – тренер Кузмінчук А.К.) та по одній з м.Нетішин та м.Ізяслава, Рівненська область була представлена двома командами з м.Рівне та однією з смт.Оженіно, Житомирська – двома командами з м.Коростеня та по одній команді від смт.Брошнів Івано – Франківської області та м.Володимир – Волинський Волинської області.
Команди були розділені на 3 групи по 4 команди в кожній, які проводили між собою ігри в групі за коловою системою. В фінальну частину змагань виходили переможці груп та одна команда, яка посіла 2 місце в групі за кращими показниками.
Таким чином, півфінальні ігри між командами з м.Рівного та м.Нетішина закінчилась з рахунком 4:3 на користь Рівного, а у грі між Володимир-Волинським та Коростенем 5:3 на користь м.Володимир – Волинський.
В грі за 5-6 місце команда юнаків 2003 р.н. ДЮСШ м.Славута (тренер Черниш О.М.) перемогла з рахунком 5:2 своїх колег з команди смт.Брошнів Івано – Франківської області.
Гра за 3-4 місце між командами м.Коростеня та м.Нетішина завершилась з нічийним рахунком 1:1, а в серії післяматчевих 6-метрових ударів з рахунком 4:3 перемогла команда наших сусідів з м.Нетішин та посіла 3 місце у змаганнях.
У фінальній грі зійшлись команди «Верес» м.Рівне та «ВІК» м.Володимир-Волинський. Гра була напруженою та в запеклій спортивній боротьбі з рахунком 2:1 перемогу здобула команда спортивного інтернату «ВІК» з м.Володимир – Волинський.
Суддівство здійснювалось тренерами – викладачами ДЮСШ м.Славута та випускником ДЮСШ Антонюком Богданом, який є студентом Вінницького інституту фізкультури.
Переможців змагань нагороджено Кубком, медалями та грамотами відповідного ступеня, кращих гравців пам’ятними статуетками.

Заступник директора ДЮСШ І.С.Яремчук

Розміщенно в Без категорії