Відбулися змагання з футзалу

Команда дівчат – футболісток ДЮСШ м.Славута продовжуючи свої заняття з футзалу, бере активну участь у змаганнях різного рівня. 3-4 січня п.р. їх було запрошено в м.Хмельницький прийняти участь у відкритому міському турнірі «Різдвяні канікули» з міні – футболу серед дівчат 1998 р.н. та молодших, який проводився за підтримки управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. В даних змаганнях взяли участь 2 команди від міста Славута, які були розподілені за віком, а саме: команда дівчат 1999-2000 р.н. та 2001-2002 р.н.
Змагання проходили на базі ДЮСШ-1 м.Хмельницького та в них взяли участь 8 команд, по 2 з м.Славута, м.Хмельницького та Хмельницького району та команди Деражнянського району та Хмельницької школи – інтернату.
Протягом двох днів змагання проходили в двох групах за коловою системою після чого було проведені стикові ігри. Так у грі за ІІІ – ІV місце зійшлись команда ДЮСШ-1 м.Хмельницького 1999 р.н. та команда молодшої вікової групи 2001-02 р.н. ДЮСШ м.Славута «Олімпієць», яка в напруженій грі програла своїм старшим суперницям з мінімальною різницею в рахунку 2:1. Цікавою виявилась фінальна гра між командами ДЮСШ м.Славута 1999-2000 р.н. та ДЮСШ-1 м.Хмельницького 1998 р.н.. За підсумками першого тайму хмельничанки вигравали з рахунком 1:0, та команда дівчат м.Славути на початку другого тайму відігралась і основний час гри завершився нічийним рахунком. А далі згідно з положенням про проведення вищезазначених змагань пробивались 6-метрові удари по 5 гравців з кожної команди. Під час виконання 6-метрових ударів юні славутчанки, як воротар, так і польові гравці не залишили шансів суперницям забивши їм 4 м’ячі та пропустивши лише один м’яч у свої ворота. З рахунком 5:2 команда м.Славута впевнено здобула перемогу.
Юні футболістки виступали на даних змаганнях у новій формі, яка була подарована міським головою Василем Сидором за спортивні досягнення та успіхи на Чемпіонатах України та обласних змаганнях.
За результатами змагань суддівською бригадою нагороджено грамотами кращих гравців: із старшої команди Іщук Марія визнана кращим воротарем та капітан команди Степчин Вікторія, кращим гравцем також відзначено і капітана молодшої команди Шминдрук Катерину.
Команда переможець та призери нагороджені Кубками та грамотами, не залишились поза увагою і гравці, які брали участь у даних змаганнях, які нагороджені грамотами за участь.
Бажаємо подальших спортивних досягнень вихованкам ДЮСШ м.Славута.

Заступник директора ДЮСШ І.С.Яремчук

Розміщенно в Без категорії