«Шахові зірки Славути – 2014»

Під такою назвою в клубі настільних ігор «Дозвілля» Славутського Центру ФЗН «Спорт для всіх» пройшов традиційний бліц-турнір за участю найсильніших шахістів міста. В турнірі прийняли участь 12 спортсменів. Турнір проходив за круговою системою з двох партій з п’ятихвилинним контролем часу. Особливих сенсацій не відбулося. Найсильніші шахісти міста на сьогоднішній день продемонстрували рівну та стабільну гру. «Бронзова» нагорода дісталася ветерану Гіжицькому Василю (15 очок), «серебро» у молодого Хозяєва Дмитра (17,5 очок). А ось «золота» медаль та кубок дісталися Хижавському Олександру (20,5 очок). За підсумками року почесне звання «кращий шахіст року» було присвоєно Гіжицькому Василю, який нещодавно відзначив свій 60-ти річний ювілей, але досі знаходиться у відмінній формі та з успіхом виступає на різноманітних турнірах.
Підводячи підсумки турніру всі шахісти зійшлися на одній думці, що більше уваги потрібно приділяти молоді. В зв’язку з цим у новому році заплановано ряд заходів щодо популяризації шахів, шашок та нардів серед учнів міста. Клуб запрошує керівництво навчальних закладів міста до співробітництва в організації турнірів з настільних ігор та надання бази клубу для проведення заходів.
Акція «Спортивне сузір’я – и2014 » з успіхом завершена. Однак фізкультурно-оздоровчі клуби за місцем проживання населення продовжують свою роботу та запрошують до занять мешканців нашого міста. Довідки за телефоном 0974587672

Славутський Центр ФЗН «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

Розміщенно в Без категорії