Золота ракетка-2014

У рамках Всеукраїнської акції «Спортивне сузір’я- 2014» пройшли традиційні змагання серед любителів настільного тенісу «Золота ракетка-2014». Змагання проходили у декілька етапів. Спочатку змагалися юні тенісисти. Популярність цієї гри серед молоді в нашому місті із року в рік зростає. А сприяє цьому покращення матеріальної бази, успішна та цілеспрямована робота відділення настільного тенісу Славутської ДЮСШ, а також відмінна робота громадського активу клубу «Золота ракетка». У багатьох навчальних закладах міста створені умови для розвитку та популяризації цього виду спорту. В зв’язку з цим, в цьому році, крім особистої першості проведено неофіційну командну першість.
В особистому заліку поза конкуренцією були вже відомі не тільки в місті, але й далеко за його межами юні спортсмени кандидат у Майстри спорту Капуста Наталя, Шабурова Дар’я, Олійник Вероніка, Лук’яненко Олександр, Мазур Дмитро та Кухарчук Владислав, які розподілили між собою призові місця. У командній першості приймало участь 8 команд. Основна боротьба розгорнулася серед команд, які представляють школи №1 та №2. Впевнену перемогу здобули учні з мікрорайону «Сонячний» Капуста Наталя (капітан команди), Шабурова Дар’я та Кухарчук Владислав. Приємний той факт, що у командних змаганнях були представлені усі навчальні заклади міста.
Слідом за змаганнями юних тенісистів стартувала першість Першої ліги клубу, в якій прийняли участь як дорослі спортсмени, так і молодь. Учасники цього етапу розіграли 3 путівки за вихід у вищу лігу, де приймають участь найсильніші тенісисти, незалежно від віку та статі. Володарями заповітних путівок стали Левунець Олександр, а також юні Мазур Дмитро та Лавренюк Олена.
Напередодні Нового року відбулася першість Вищої ліги. За умовами у цих змаганнях приймають участь лише 12 найсильніших тенісистів. Трійка, яка зайняла 10 – 12 місця покидає Вищу лігу та наступного року грають у відбіркових змаганнях.
Примітним є той факт, що з 12 учасників фіналу п’ятеро були юні перспективні тенісисти, які з успіхом подолали відбіркові змагання.
Боротьба йшла рівна та вперта. Ветеран Капуста Сергій, як і минулого року зумів вирвати «бронзу» в останньому турі. А ось головні нагороди оспорювали між собою Лук’яненко Олександр та Капуста Наталя. Наташа цього разу рівно та сильно пройшла всю дистанцію одержавши усі перемоги над своїми суперниками. У підсумку «золота» нагорода та почесне звання «кращий тенісист року», яке вона вже на протязі декількох років утримує за собою. Юний Лук’яненко Олександр у свої 11 років продемонстрував дуже сильну та зрілу гру та завоював «срібну» нагороду. А ось переможець минулорічного турніру, працівник комбінату «Будфарфор» Ніколюк Олександр отримав лише IV місце. За його словами конкуренція з боку молодих тенісистів сильно зросла та необхідно більш серйозно тренуватися та готуватися до подібних змагань.
Славутський Центр ФЗН
«СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

Розміщенно в Без категорії