Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом міського голови Василя Сидора міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 15-21 грудня).
Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 370 викликів, в тому числі на села – 36. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 81, до травмованих – 16, до онкохворих – 9, до хронічно хворих – 47, до дітей віком до 1 року – 5, з алкогольним отруєнням – 17. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 203 особи: дітей віком до 1 року – 5, з пневмонією – 13, з гострим порушенням мозкового кровообігу – 3, травмою – 11, ГРВІ – 5. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 10 немовлят, з них: дівчаток – 3, хлопчиків – 7.
КП «Славутське УВКГ»
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
Ремонт водопроводу на свердловині №9, на вул. Волинській,4, пров.Михайлова.
Промивка каналізації на вул. Сокола, Лісній, Кузовковій, Я.Мудрого, Ізяславській.
КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 46 викликів електриків, 74 виклики слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
– ремонт вхідних дверей на вул. Церковній,41,48;
– скління вікон на вул. Лісній,3;
-прибирання підвальних приміщень на вул. К.Сангушків, 103,105, Церковній,46А, 46Б;
– заміна ламп вуличного освітлення на вул. Перемоги;
– зрізання сухих аварійних дерев в м-ні «Військове містечко»;
-виконання робіт з реконструкції вуличного освітлення на вул. Б.Хмельницького. Зокрема, як було повідомлено, впроваджено найновіші досягнення для того аби зекономити (енергозаощадити). З міського бюджету було виділено кошти та встановлено 22 нові опори і 22 нові світильники. Дільницю вуличного освітлення переведено на світлодіодні світильники. Їх перевага в економії електроенергії. Гарантія світлодіодної лампочки мінімум 5 років. Не боїться перепадів напруги електроенергії і зміни частоти. Це термін служби, який дає можливість зменшити витрати на обслуговування, на заміну відпрацьованих лампочок.

Сторінку підготовлено
прес-службою Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії