Дорога славутська громадо!

У скорботний день 22 листопада ми згадуємо мільйони наших земляків, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони були українцями.
Апофеозом зла, який на довгі роки й десятиліття підірвав генетичні, інтелектуальні, творчі сили нації і поставив її на межу необоротного цивілізаційного зламу, ми називаємо Великий Голод 1932-1933 років. Правда про нього пробила собі дорогу крізь товщу часу, лукавого замовчування і підступних міфів, щоб відтепер і назавжди залишитися пам’ятником безвинно загубленим і нагадуванням та пересторогою для живих.
Безжальна рука голоду торкнулася практично кожної родини. Надто високу ціну заплатив наш народ за прагнення бути господарем на власній землі. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – це незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин. Десятки країн світу офіційно визнали Голодомор в Україні геноцидом та засудили його.
Шановні славутчани!
Прошу вас взяти активну участь у заходах в рамках меморіального тижня вшанування жертв Голодомору та річниці початку Євромайдану!
21 листопада о 13.00 год. у річницю початку Євромайдану та у переддень роковин Голодомору 1932-1933 років пройде урочиста хода від Будинку Рад (вул. Соборності, 7 до Пам'ятника жертвам політичних репресій і Голодомору (вул. Соборності,3), де о 13.20 год. відбудеться мітинг-реквієм пам'яті жертв Голодомору та героям Небесної сотні.
22 листопада о 16 годині розпочнеться Всеукраїнська акція «Запали свічку». Кожен небайдужий громадянин має встановити запалену свічку на підвіконні своєї домівки. Сподіваюсь, що цей святий вогник – символ нашої пам’яті про загиблих – не омине жодної славутської родини!
Розбудовуючи державу, ми маємо пам'ятати про сумні і радісні періоди нашого життя, вчитися на помилках, робити все можливе, аби не повторилося подібне. Мир та злагода в суспільстві будуть сприяти розбудові нашої держави на принципах демократії, толерантності та гуманізму.

З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії