Підсумки 2014 футбольного року серед дівочих команд

За ініціативи комітету жіночого футболу федерації футболу України з 30 по 31 жовтня на території України відбулись регіональні змагання Всеукраїнського турніру серед дитячо – юнацьких збірних команд областей Центрів розвитку дівочого футболу «Кубок надії ФФУ» 2014 року, метою яких був відбір кращих спортсменок 2001-2002 років народження для участі у фінальних змаганнях, які відбудуться з 1 по 4 листопада в м.Умань Черкаської області. Змагання проходили в наступних центрах розвитку: м.Костопіль Рівненської області, м.Умань Черкаської області, м.Чернігів, м.Миколаїв та м.Тернопіль. За регіональним принципом Хмельницька область віднесена до Тернопільського Центру розвитку дівочого футболу. Команду Хмельницької області представляли 3 спортсменки з м.Хмельницького та 8 юних футболісток з м.Славута, а саме:
учениці ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – Роженюк Дарія, Іванюк Анастасія, Поночовна Аліна,
учениці ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – Дишлюк Ірина, Гуменюк Ангеліна, Шминдрук Катерина, Свірнюк Катерина,
учениця НВК «спеціалізованої школи, ліцей,Успіх» – Степчин Вікторія.
Змагання проводились за коловою системою по правилам змагань «Шкіряний м’яч» (7+1). Першу гру ми провели з командою Чернівецької області, яку впевнено виграли з рахунком 4:0, дублі у ворота суперниць оформили Роженюк Дарія та Шминдрук Катерина. Гра з господарями тернопільчанками виявилась принциповою, але все ж таки завершилась внічию з рахунком 0:0. У фінальній грі за перше місце поступились команді Івано- Франківської області з рахунком 0:2 та у підсумку за різницею м’ячів посіли 2 місце у регіональному турі змагань. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами, які вони отримали від регіонального представника ФФУ Тернопільської обласної федерації футболу.
Ми дякуємо за підтримку та допомогу у відрядженні команди в м.Тернопіль співвласнику ТОВ «Сансервіс» Черняку Д.М., директору ТОВ «Фурніколор – Центр» Генчику Д.В. Проживання та харчування учасників змагань було профінансовано комітетом жіночого футболу ФФУ.
Після завершення змагань провідними тренерами Тернопільського центру розвитку дівочого футболу відбирались 12 юних футболісток для участі у фінальній частині «Кубку надії ФФУ» 2014 року та було запропоновано чотирьом нашим подругам увійти до складу команди, але на жаль в силу різних причин погодились виступати за збірну команду лише Дишлюк Ірина та Гуменюк Ангеліна, які із ровесницями з команд Івано-Франківської та Тернопільської областей відбули до м.Умань для участі у фінальній частині змагань серед центрів розвитку дівочого футболу. За чотири дні змагань наші подруги у складі Тернопільського центру провели 4 гри, першу програли збірній команді Черкаського центру з рахунком 4:0, другу зіграли внічию з командою Миколаївського центру 1:1, третю виграли з рахунком 3:0 у команди Чернігівського центру та останню вирішальну гру виграли з рахунком 3:1 у команди Рівненського центру розвитку дівочого футболу. У підсумку посіли ІІ місце у фінальних змаганнях Всеукраїнського футбольного турніру серед дівчат 2001-2002 років народження «Кубок надії ФФУ – 2014» та виконали нормативні вимоги ІІ дорослого спортивного розряду з футболу у свої 13 років. Команди призери були нагородженні Кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів від комітету жіночого футболу ФФУ.
2014 футбольний рік пройшов для нас дуже вдало враховуючи що ми почали займатись у відділенні футболу ДЮСШ м.Славута з жовтня 2013 року, на всіх офіційних змаганнях ми були в призах, а саме: Спартакіада ДЮСШ області в м.Деражня – срібні призери, Спартакіада школярів області м.Хмельницький – області знову срібні призери та у відповідності до Єдиної спортивної класифікації України команда у складі 16 футболісток виконали ІІ дорослий розряд з футболу та чекаємо на присвоєння даного розряду.
На Чемпіонаті України серед дівчат WU-15 в м.Калуш Івано – Франківської області наша подруга Данішевська Юлія, яка займалась з нами в групі та вступила з 1 вересня 2014 року на навчання до Костопільського обласного ліцею спортивного профілю у складі команди Ліцею внесла свій вклад трьома забитими м’ячами у ворота суперників посіла І місце та стала Чемпіонкою України а ми посіли 8 місце та у відповідності до наказу управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 31.10.2014 року Дишлюк Наталії, Роженюк Дарії, Іванюк Анастасії та мені присвоєно І дорослий розряд з футболу.
Ми дякуємо нашим батькам за підтримку у наших заняттях футболом та нашому тренеру Келюху Валентину за належну підготовку нас до змагань, завдяки його підтримці і розумінню ми досягли високих результатів у своєму улюбленому виді спорту.
Але на цьому наші заняття не звершуються, на зимовий період ми переходимо на футзал та плануємо досягти нових перемог у даному виді спорту.

Капітан команди Вікторія Степчин

Розміщенно в Без категорії