Жителі Славутчини надали допомогу українській армії на Сході!

У вівторок, 22 липня, зі Славути вирушила делегація, яка повезла українським воякам на Сході допомогу продуктами харчування та засобами гігієни. У склад делегації увійшли міський голова Славути Василь Сидор, голова Славутської райдержадміністрації Василь Остапчук, депутат Славутської міської ради Роман Бачинський, заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Роман Гаврилюк, голова правління організації “Хмельницький фонд захисту Вітчизни» Вікторія Середюк, водій вантажівки Андрій Куц.

Це не перша допомога, яка надійшла зі Славути на Схід. Як розповів нам міський голова Василь Сидор, цього разу ідея такого масштабного збору продуктів виникла при розмові із Митрополитом Почаївським, намісником Свято-Успенської Почаївської Лаври Володимиром, який люб’язно погодився надати для наших українських вояків 3тис. пляшок Святої води та 2 тис. кг. продуктів:
« – Коли ми спільно із Славутською районною адміністрацією в особі Василя Остапчука та райрадою в особі Леоніда Радзивілюка оголосили на Славутчині про збір допомоги українським воякам на Сході, то знайшли величезну підтримку серед краян, – розповідає міський голова Славути. – Підприємства та підприємці, сільгоспвиробники, сільські ради, сотні людей проявили неабияку активність та свідому громадянську позицію. Схвально віднеслися до нашої ініціативи голова Хмельницької облдержадміністрації Леонід Прус та голова обласної ради Іван Гончар.
Однозначно було вирішено передати допомогу особисто «з рук у руки», щоб наші хлопці-вояки реально її отримали. Бо знаємо про ті прикрі випадки, коли допомога так і не доходила до адресатів. Повеземо допомогу у полк спеціального призначення №8, який безпосередньо брав та бере участь у бойових діях, зокрема при звільненні Слов’янська, Краматорська, інших населених пунктів Сходу. Їдемо в першу чергу туди, потім за допомоги прикордонників – в сьомий територіальний батальйон Хмельницької області. Він стоїть на кордоні між Луганською областю і Росією. Також веземо допомогу в наш батальйон «Богдан», який входить в структуру МВС та стоїть на блокпостах в районі Луганської і Харківської областей. Окрім продуктів харчування та засобів гігієни, які передали люди, ми закупили на зібрані кошти речі, що найбільше необхідні солдатам (ми зв’язувалися із військовими частинами та запитували хто чого найбільше потребує).
Я дуже вражений і хочу сказати великі слова поваги усім славутчанам, жителям району, які проявили величезну активність, переживаючи за наших вояків. Сьогодні і так важко жити, а люди подекуди в селах віддавали останнє, тільки щоб хоч якось допомогти. Навіть траплялися випадки, коли пенсіонери, маючи бажання допомогти солдатам, витрачали свою і без того малу пенсію на закупівлю продуктів –олії, крупи, консервів тощо.
Я можу запевнити усіх людей, які долучилися до цієї доброї справи, що зібрана допомога надійде безпосередньо нашим військовим!
Окремо хочу подякувати за надану значну допомогу керівництву ТОВ «Аква-Родос» Руслану Мельничуку та Григорію Петровському, депутату обласної ради Володимиру Філінюку, лікарю Славутської ЦРЛ Богдану Панчишину, директору ТОВ «Сансервіс» Петру Максимчуку, ПП Віктору Дунайчуку та іншим підприємцям».
Як було повідомлено, не виключено, що збір благодійної допомоги буде продовжено, після того як члени делегації на власні очі побачать, що нашим військовим найбільше не вистачає.
Прес-служба Славутського МВК 

Розміщенно в Без категорії