Із виступу військового комісара Славутського ОМВК Ігоря Івановича Євтушка на сесії Славутської міської ради

Із виступу військового комісара Славутського ОМВК Ігоря Івановича Євтушка на сесії Славутської міської ради:
«Розпочалася друга черга оперативного розгортання. Вчора 24 липня вступив в силу Указ Президента про проведення часткової мобілізації на території
України. Якщо дві попередні черги мобілізації не стосувалися Донецької та Луганської областей, то вже у вказаному Указі ці дві області також залучаються до проведення мобілізації. Військовослужбовці з нашого обласного військкомату, з інших військових комісаріатів направлені в Донецьку та Луганську області для відновлення там обліку, відновлення роботи військкоматів. До цього Указу Президента ми вже готувалися давно.
Заходи з мобілізації будуть проходити впродовж 45 діб і ті, хто буде призваний, будуть нести військову службу доти, поки Президентом України не буде підписано Указ про демобілізацію.
Згідно Указу Президента України, розпорядження голови Хмельницької обласної адміністрації, було дано наказ створити в кожній адміністративно-територіальній одиниці до 5-ти загонів оборони. На сьогоднішній день у м. Славута та Славутському районі створено п’ять таких загонів. Це військова структура, а тому всі хто буде туди призваний будуть нести військову службу. (!а призвані вони будуть тільки у випадку введення воєнного стану на території України).Практично у всіх районах намагаються вказані загони оборони формувати з числа добровольців».

Розміщенно в Без категорії