ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ТРИРІЧНОГО ВІКУ ПРИПИНЕНА

Славутське міське управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що згідно Закону України від 27.03.2014р. №1166-VІІ «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (розділ ІІ п.7 пп.1,2,3,4), яким було внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та виключено розділ ІV «Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку», починаючи з 01.07.2014р. виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припинено. В постанові Кабінету Міністрів України від 25.06.2014р. «Про внесення змін до «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» зазначено, що допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014р. надається у розмірі 41280грн. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10320 грн., решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
Для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначається допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 грн.
Для одержувачів допомоги при народженні другої і наступної дитини, яким призначено допомогу на чотири, шість років, виплата даної допомоги не припиняється. Припинено лише виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, так як це передбачено вищезазначеним законодавством.
За довідками звертайтесь за адресою: м.Славута, вул.Я.Мудрого,47, або за телефоном 70250.

Розміщенно в Без категорії