Уточнення!

Чинним законодавством України передбачено ряд соціальних гарантій для пільгових категорій населення. Однією з найбільш поширених є надання пільг при користуванні міським автомобільним транспортом. Право на пільговий проїзд окремих категорій населення визначають ряд Законів України.
На теперішній час, правом на пільговий проїзд міським автомобільним транспортом користуються: ветерани війни, вдови ветеранів війни, ветерани військової служби, ліквідатори аварії на ЧАЕС, інваліди всіх категорій, діти війни, пенсіонери за віком, ветерани праці, діти з багатодітних сімей.
Для ведення обліку пільгових категорій населення створено Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків (ЄДАРП). Управління праці та соціального захисту населення: організовують збирання, систематизацію і зберігання зазначеної інформації та забезпечують її автоматизоване використання для контролю за відомостями, які подаються підприємствами та організаціями, що надають послуги; ведуть облік пільговиків шляхом формування на кожного пільговика персональної облікової картки.
Славутське міське управління праці та соціального захисту населення надає інформацію про кількість пільговиків, які мають право на безоплатний пільговий проїзд в міському автомобільному транспорті загального користування по місту Славута:

Пенсіонери за віком 8259 осіб
Діти з багатодітної сімї 288 дітей
Інваліди з дитинства 297 осіб
Діти – інваліди 135 дітей
Ветерани військової служби 532 особи
Всього: 9511 громадян

Варто наголосити, що в поданих цифрах не враховано ту кількість людей, які приїжджають з Славутського району, інших населених пунктів та також користуються пільгами на пасажирські перевезення нашого міста.

Управління праці т соціального
захисту наслення

Розміщенно в Без категорії