Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 18.07.2014р. №280 «Про впровадження в місті Славута тимчасового механізму по перевезенню пільгових категорій пасажирів»

З метою недопущення зупинки пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в місті Славута, збалансування інтересів громадян, що мають право на безкоштовний проїзд, організатора пасажирських перевезень (виконавчого комітету Славутської міської ради) та приватних перевізників, зважаючи, що проблема державного недофінансування пільгових перевезень продовжує залишатися актуальною для України в цілому та міста Славута зокрема, враховуючи положення ст. 7, ст. 29, п. 4 ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», ст.ст. 48, 102 Бюджетного кодексу України, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанову Хмельницького окружного адміністративного суду № 822/1696/14 від 04.06.2014 року по справі за адміністративним позовом Хмельницького прокурора з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері до Виконавчого комітету Славутської міської ради про визнання відмови незаконною та скасування рішення, виконавчий комітет Славутської міської ради ВИРІШИВ:
1.Впровадити в місті Славута тимчасовий механізм по перевезенню пільгових категорій пасажирів шляхом введення пільгових рейсів відповідно до затвердженого розкладу руху автобусів згідно додатку.
2.Рекомендувати приватним перевізникам Остапчуку О.П., Ковальчуку В.К., Панчуку С.А., Панчуку А.М., Мазуру В.І., Комару В.С. забезпечити якісне надання населенню міста автотранспортних послуг, ввічливе ставлення до пасажирів та стовідсоткове виконання пільгових рейсів згідно затвердженого розкладу руху.
3.Начальнику КП «Славутське ЖКО» (Яцюк В.В.) забезпечити оновлення розкладу руху на автобусних зупинках міста Славута згідно з додатком.
4.Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
5.Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Чумак Л.А.) оприлюднити дане рішення в ЗМІ.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Микульського С.В.
Міський голова В.Б. Сидор

Розміщенно в Без категорії