У місті буде впроваджено реєстрацію домашніх тварин

Минулого тижня відбулися громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту: «Про погодження розміру плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута».
Нагадаємо, що реєстрація домашніх тварин передбачена Правилами утримання домашніх тварин в місті Славута затвердженими рішенням Славутської міської ради від 31 січня 2014 р. №16-38/2014. та проводиться з метою:
– єдиного обліку цих тварин у місті, у тому числі для організації пошуку загублених тварин та повернення їх власникам чи особам, які їх утримують;
– контролю за чисельністю безпритульних тварин;
– здійснення контролю за дотриманням ветеринарно – санітарних вимог;
– забезпечення епізоотичного благополуччя;
– вирішення проблемних питань і конфліктних ситуацій, пов’язаних з утриманням домашніх тварин в м. Славуті.
Проведення роботи з реєстрації тварин потребує відповідних затрат, а відтак і повинно бути відображено у грошовому еквіваленті.
Розрахунок розміру плати за реєстрацію домашніх тварин був здійснений уповноваженими працівниками КП «Славутське ЖКО» та переданий для погодження до виконавчого комітету.
Учасники слухань обговорили низку проблемних питань та прийшли до спільного рішення погодитися із розрахованим КП «Славутське ЖКО» розміром плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута у розмірі 19,87 грн.
Процедура реєстрації передбачає отримання посвідчення відповідної форми з відомостями про власника тварини, вид тварини, породу, кличку, дату народження, проведення протиепізоотичних заходів (щеплень) та іншим із подальшим внесенням цієї інформації до загальної електронної бази даних домашніх тварин.
Від представників Славутського товариства захисту тварин «За життя» була висловлена пропозиція при проведенні реєстрації домашніх тварин шляхом присвоєння унікального ідентифікаційного номера, разом із паспортизацією, рекомендувати власникам тварин використовувати візуальні, електронні та змішані засоби ідентифікації, в залежності від виду тварин та побажань. Як розповіли виступаючі, тваринам за кордоном дедалі частіше вживляють під шкіру мікрочіпи з інформацією про господарів. Якщо собака чи кіт загубляться, їх можна буде повернути. Чіп під шкірою тварини залишається на все життя. Тим часом жетони і таблички на нашийнику губляться, написи затираються.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії