Хроніка подій

20 червня індустріальний парк «Славута» було презентовано підприємцям області.
В приміщенні будинку рад Хмельницького на засіданні ради підприємців Хмельницької області виступив міський голова Василь Сидор. На засіданні обговорювали питання розвитку індустріальних та науково-технічних парків в Хмельницькій області. В зустрічі взяли участь Леонід Прус, голова Хмельницької облдержадміністрації, Іван Гончар, голова обласної ради, Наталя Білякова, голова регіональної ради підприємців області, міські голови міст, підприємці та інші.
«Досить важливо, аби проблемні питання діяльності малого, середнього та великого бізнесу не заговорювалися, а вишуковувалися реальні шляхи їх вирішення. Має бути створена прозора система оподаткування. Це питання варто порушувати перед керівництвом держави, тим самим створивши сприятливі умови для динамічного руху бізнесу вперед», – сказав голова облради Іван Гончар. Він також додав, що важливо максимально швидко впроваджувати сучасні формати ведення бізнесу. Потрібно створювати спеціальні економічні території, індустріальні, промислові та науково-технічні парки, зони експортної переробки, об’єднуватися у так звані кластери тощо.
Очільник міста Славути Василь Сидор презентуючи план першого індустріального парку в Хмельницькій області запропонував бізнесменам Хмельниччини взяти участь у створенні керуючої компанії і наголосив на тому, що дуже важливо щоб це робили саме підприємці Хмельниччини. Також Василь Богданович ознайомив підприємців з проектом ринку гуртово-роздрібної торгівлі, який знаходиться по вул. Військовій і закликав підключатися до будівництва. Об’єкт є важливим для міста і для суб’єктів господарювання, які виробляють продукцію.
Підприємці у свою чергу зауважили, що разом зі створенням індустріальних парків в Україні, на державному рівні необхідно усунути колізії в українському законодавстві, що дасть реальні переваги новостворюваним об’єктам.
Голова Регіональної ради підприємців Хмельницької області Н. Білякова висловила подяку міському голові Славути за участь в засіданні та висловила сподівання, що дієвий діалог між владою, бізнесом і громадськими організаціями буде сприяти об’єднанню зусиль, направлених на зростання економічного, інвестиційного та наукового потенціалу Хмельниччини.
***
23 червня міський голова Василь Сидор взяв участь у відкритті Тижня сталої енергетики у м. Львів.
Співорганізатором серії заходів стала Асоціація «Енергоефективні міста України» у співпраці із Делегацією ЄС в Україні та Львівською міською радою. Заходи відбувалися за участі участю представників дипломатичного корпусу, влади та місцевого самоврядування зі всієї України. Розпочалася подія із оголошення Хвилини Мовчання на знак поваги до пам’яті загиблих у ході АТО на сході держави.
Учасникам було запропоновано оглянути майданчики, де розташувалися із демонстраційними заходами активісти енергоощадності, виставку енергоефективного обладнання.
***
В рамках Тижня сталої енергетики пройшли загальні збори Асоціації «Енергоефективні міста України» (ЕМУ), віце-президентом яких є міський голова Славути Василь Сидор. Гостей заходу було запрошено на Церемонію підписання Угоди мерів новими містами – як з України так і з інших країн Східного партнерства. Основною подією стала власне Церемонія вручення сертифікатів більш ніж 20 новим містам-учасникам Угоди мерів, переважна більшість з яких – українські. Учасники зборів обговорили план щодо продовження співпраці між містами, які стали учасниками проекту, а також перспективи впровадження альтернативних методів опалення, можливість співпраці із європейськими фондами. Окремо було обговорено Концепцію розвитку потенціалу міст-членів ЕМУ для забезпечення сталого енергетичного розвитку громади. Також розглянули звіт про діяльність Асоціації за 2013 рік, проаналізували використання енергоносіїв державними установами та намітили план діяльності Асоціації на 2014 рік.
***
Місто Славуту 25 червня було запрошено взяти участь у «Дні Діалогу» за участю Президента України та членів Уряду, який пройшов у м. Києв. Наше місто представляв міський голова Василь Сидор.
«День Діалогу» проводився в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні». Проект реалізується Асоціацією міст України (АМУ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (United States Agency for International Development, USAID).
У заході взяли участь близько 300 міських, селищних, сільських голів з усіх областей України. З офіційним виступом виступив на заході Президент України Петро Порошенко.
Головна мета такого діалогу – вироблення спільної позиції між органами державної влади та органами місцевого самоврядування щодо питань розвитку і реформування місцевого самоврядування та вирішення проблем життєдіяльності територіальних громад у сферах: реформування місцевого самоврядування і житлово-комунального господарства, бюджетного забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг.
Очільником м.Славути були озвучені питання щодо необґрунтованого підняття цін для населення та дискримінаційного підходу до комунальних підприємств, які сьогодні платять в кілька разів більше за населення, щодо надання повноважень органам місцевого самоврядування на придбання спецзасобів військовим та необхідність залучення усіх владних структур до охорони державного кордону.

За матеріалами Інтернет ресурсів

Розміщенно в Без категорії