Відбулося чергове засідання сесії міськради, на якому:

• Затверджено угоди від 18 червня 2014 року між Славутською міською радою в особі міського голови В. Б. Сидора та Славутською районною радою в особі голови районної ради Л. А. Радзивілюка:
– про передачу 100 відсотків обсягу видатків, обрахованого за фінансовими нормативами бюджетної забезпеченності на 2015 рік по фінансуванню медичних послуг для населення, з бюджету міста Славути до Славутського районного бюджету;
– про спільне утримання Славутського районного трудового архіву протягом 2015 бюджетного року;
– про спільне утримання КУ „Славутська міська рятувально-водолазна служба” протягом 2015 бюджетного року.
• В рамках проведення часткової мобілізації на території України та формування в кожній області на базі обласних військових комісаріатів батальйонів територіальної оборони міською радою цього дня було затверджено цільову програму матеріального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та співробітників органів УМВС України – мешканців міста Славута на 2014 рік. Завдання Програми – забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та співробітників органів УМВС України – мешканців міста Славута спеціальними засобами індивідуального захисту. В контексті даного завдання передбачається виконати наступні заходи Програми:
– закупити протягом липня 2014 року спеціальні засоби індивідуального захисту;
– передати у липні-серпні 2014 року спеціальні засоби індивідуального захисту безпосередньо військовослужбовцям Збройних Сил України, інших військових формувань та співробітникам органів УМВС України – мешканцям міста Славути або через відповідні органи, уповноважені на роботу щодо забезпечення оборони України та охорони її правопорядку.
Ресурсне забезпечення Програми – 300 тис. грн.
• Внесено зміни до міської програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства м.Славути на період 2013-2015 роки», викликані необхідністю проведення додаткових робіт з будівництва тротуару по вул.Князів Сангушко, виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкції вуличних мереж електропостачання по вул.Привокзальна та вул.Ганнопільське Шосе, виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкції об’єктів благоустрою мікрорайону «Військове містечко» по вул.Ярослава Мудрого, виготовлення проектно-кошторисної документації та санація каналізаційного колектора по вул.Богдана Хмельницького, виготовлення проектно-кошторисної документації та реконструкції самопливного колектора по вул.Михайлова.
• Внесено зміни до міської комплексної «Програми енергозбереження міста Славута Хмельницької області на 2011 – 2015 роки», викликані необхідністю проведення додаткових робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництва міні-гідроелектростанції на р. Утка.
Окрім земельних питань, також розглянуто проекти рішень про створення юридичної особи та затвердження статуту Центру раннього розвитку дитини «Дивостві», про затвердження переліку адміністративних послуг виконавчого комітету Славутської міської ради в новій редакції, про передачу майна територіальної громади м. Славута з балансу Славутської ЦРЛ на баланс комунального закладу «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської районної та Славутської міської рад і ін.
З усіма рішеннями Славутської міської ради ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – https://www.slavuta-mvk.gov.ua.

Розміщенно в Без категорії