Молодь активна, творча, спортивна

Під такою назвою в нашому місті пройшла Всеукраїнська акція, присвячена Дню молоді. Організатори акції відділ молоді та спорту Славутської міської адміністрації, міський центр “Спорт для всіх” при підтримці волонтерів підготували насичену та цікаву програму для усіх категорій молоді, а також призи та нагороди для переможців змагань і конкурсів.
Напередодні свята спортивні працівники та їхні добровільні помічники з числа жителів мікрорайонів провели серію суботників з благоустрою спортивних об’єктів за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення. Перетворилися комплексні спортивні майданчики у дворах, стадіон у мікрорайоні Південний, майданчик для вуличних шахів, тренажерні комплекси. Велику допомогу в цій роботі надали підрозділи КП “Славутське ЖКО”. Міська влада також не залишилась осторонь. Були надані кошти та придбаний комплект вуличних тренажерів, який буде найближчим часом встановлений в одному з мікрорайонів міста.
Першими вступили у боротьбу юні тенісисти клубу “Золота ракетка”. Був проведений дитячий турнір серед хлопців та дівчаток. Відзначилися ведучі тенісисти міста, учасники та переможці обласних та міжнародних змагань Олександр Лук’яненко, Вероніка Олійник, Даша Шабурова. Приємно відмітити, що до рівня ведучих гравців вже підтягуються зовсім юні спортсмени, які складають гідну конкуренцію чемпіонам.
А на наступний день найсильніші тенісисти міста взяли участь у відкритому турнірі з настільного тенісу, за участі юних спортсменів, ветеранів та гостей нашого міста. Капуста Наташа у черговий раз довела всім, що вона в даний час є найкращою тенісисткою. Вона послідовно розправилася з усіма своїми суперниками та впевнено зайняла перше місце. Юний Лук’яненко Олександр зумів стати срібним призером, а бронза дісталася ветерану Капусті Сергію. Керівництвом клубу, разом з батьківським активом був організований туристичний похід для юних спортсменів, який залишив у дітей незабутні враження та велику радість.
У клубі настільних ігор “Дозвілля” відбувся шаховий турнір для молоді та ветеранів. Напередодні наші найсильніші шахісти прийняли участь у представницькому шаховому турнірі у місті Шепетівка за участю найсильніших шахістів з Нетішина, Хмельницького, Ізяслава, Красилова та з Рівного. Серед учасників був майстер спорту, декілька кандидатів у майстри спорту. Наше місто представили дві команди, які у підсумку зайняли 5 та 6 місця. Однак Грига Віктор та Гіжицький Сергій зуміли зайняти перші місця на другій та третій дошках. Перед початком змагань всі учасники привітали з 60-ти річним ювілеєм керівника клубу, провідного шахіста міста, великого ентузіаста цієї гри Гіжицького Василя Олександровича. Напередодні мер міста Сидор Василь Богданович відзначив його заслуги в справі розвитку та популяризації шахів серед молоді міста грамотою та пам’яними нагородами. Василь Олександрович і у турнірі довів свою майстерність зумівши завоювати срібну нагороду. А чемпіоном турніру став його постійний суперник Хижавський Олександр. Бронза дісталася Шабурову Валерію.
У клубі “Атлет” відбулися змагання силачів у жимі штанги, армспорті та у новому виді силових єдиноборств армліфтингу. Суть цього виду в піднятті ваги однією рукою з використанням спеціальної рукоятки великого діаметру (6 см). З цього виду спорту, як з жиму штанги на кількість разів проводяться різноманітні чемпіонати, розроблені розрядні норми. За результатами змагань у жимі штанги переміг Рубан Михайло, який зумів підняти штангу вагою 80 кг — 32 рази, а також Кисленко Андрій (75 кг — 20 разів) та Ткачук Владислав (65 кг — 19 разів). Відзначилися Соломнюк Андрій та Войтюк Олександр, які штангу вагою 100 кг підняли 13 разів.
У армспорті переміг Рубан Михайло. Другим став Косік Сергій з села Губельці, третім став Денисюк Андрій.
У армліфтингу перемогу святкував Соломнюк Андрій, який зумів підняти 70кг., а також Рубан Михайло (65 кг) та Вадовський Олександр (60 кг).
Ввечері основні заходи перенеслися у зону відпочинку на міський пляж. На майданчику для вуличних шахів мірялися силою як юні, так і вікові любителі шахів та шашок. Найбільшу кількість перемог одержав Туринський Микола, Гіжицький Сергій та зовсім юний гість з міста Київ Фурман Єгор, який не зважаючи на свої 9 років показав грамотну, зрілу гру.
На баскетбольному майданчику відбувся конкурс “баскетбольний снайпер” в якому змогли прийняти участь всі бажаючи. Відміну підготовку та влучність продемонстрували учні ЗОШ №4 Загрубський Богдан, Янисевич Андрій та Данильчук Олександр, які в підсумку стали переможцями. Головною подією став турнір з пляжного волейболу, який організував та провів волонтер Романюк Руслан та його друзі. Численні вболівальники протягом двох днів спостерігали за боротьбою чоловічих та жіночих команд. В підсумку у чоловічому турнірі перемогла команда “Спарта” у складі Галента Олександра та Никитчука Игора, а найкращою жіночою командою стала “Лідер” у складі Мотузюк Анастасії та Зубко Діани.
Всі переможці та призери були нагороджені пам’ятними грамотами, медалями та кубками оргкомітету. Проведений захід яскраво показав, що у нас в місті фізкультура і спорт знаходяться на високому рівні, молодь активна, творча та спортивна.

Оргкомітет

Розміщенно в Без категорії