До зустрічі в наступному році!

Протягом чотирнадцяти днів учасники чотирьох загонів активно поєднували цінну для нашого міста працю з веселим відпочинком.
Привітав із останнім днем у таборі праці та відпочинку учасників загонів міський голова Василь Сидор:
– Шановні вихованці табору! Хочу подякувати вам за ті добрі і корисні справи, які ви зробили для нашого рідного міста. Своєю працею і відношенням ви показали як потрібно любити місто, країну. Звертаюся і до дорослих з проханням, аби в подальшому підтримували чистоту і слідкували за порядком, щоб дітки після вас не прибирали. Окремі слова подяки хочу висловити керівникам загонів, які з вами працювали. Єдине сумно, що все це дуже швидко пройшло. Проте, попереду у вас два місяці відпочинку. Отож, зичу вам натхнення, гарного настрою, незабутніх зустрічей та неповторних вражень. І сподіваюся що 1 вересня в мирі та добрі ви приступите до нового навчального року.
Привітала вихованців табору і заступник начальника управління освіти Тетяна Вісик:
– Позаду важкий напружений навчальний рік, а попереду чудовий відпочинок. Протягом двох тижнів ви мали можливість не лише відпочити, але й зробити значний внесок у розвиток нашого міста. І повірте, що було дуже приємно чути схвальні відгуки жителів міста про те, як ви працювали. Ми вами пишаємося і бажаємо креативного літа, позитивних емоцій, безхмарного мирного неба.
Міський голова Василь Сидор вручив учасникам загонів почесні дипломи та грошові винагороди, які вони отримали за наполегливу працю та хороші результати. Привітали і відзначили грамотами й педагогічних працівників.
Учасники табору підготували гостям заходу прекрасний концерт та презентацією найяскравіших моментів із життя табору, в якій відобразили свою працю та відпочинок. Керівництво табору висловило подяку за співпрацю начальнику КП «Славутське ЖКО» Василю Яцюку за співпрацю в організації роботи «Веселкової республіки».
Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне, нові враження та нові знайомства. Перебування у таборі було змістовним, вдалим, цікавим і принесло дітям справжнє задоволення.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії