Наші діти відпочивають з користю

Ось уже котрий рік поспіль, з початком літніх канікул, у Славуті розпочинає свою роботу табір праці і відпочинку при Будинку дитячої творчості, який зібрав у своїх загонах 105 веселих та працьовитих, дружних та активних представників славутської юні.
Табір праці та відпочинку відрізняється від інших, адже його учасники водночас поєднують приємне проведення дозвілля із турботою про чистоту та ошатність рідного міста. Хоч і працюють у таборі наполегливо, проте для відпочинку також знаходиться час.
Відзначивши відкриття табору, усі дружно взялися до праці: прибирали територію Меморіального комплексу «Поле пам’яті», сквер міського Палацу культури, лісовий масив в мікрорайоні «Сонячний» та «Військове містечко».
У вільний від праці час молодь ініціювала організацію різноманітних творчих та спортивних заходів.
Як зазначив міський голова Василь Сидор в таборі діти мають змогу не лише відпочити, знайти нових друзів, але й заробити собі кишенькові гроші, адже їх наполеглива праця, спрямована на покращення благоустрою міста оплачується. Також Василь Богданович відмітив, що долучаючись до таких хороших справ діти починають по-іншому відноситися до міста, до культури, до зелених насаджень, до зон відпочинку і взагалі до України.
Сподіваємося, що старання юних славутчан цінуватимуться та підтримуватимуться, і завтра ми не побачимо знову гори сміття.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії