На старті працівники житлово-комунального господарства

Нещодавно з нагоди професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення на базі спортивного комплексу “Здоров’я” відбулася 23-тя спартакіада працівників житлово-комунальної сфери. У змаганнях за ІІ видами спорту взяли участь підрозділи та об’єднані команди КП “Славутське ЖКО”, а також УВКГ та Славутської філії ПАТ “Хмельницькгаз”.
На урочистому відкритті, в якості почесних гостей були присутні міський голова Василь Сидор та його заступник Василь Остапчук, керівники підприємств, що брали участь – Василь Яцюк та Леонід Степанюк, начальник відділу молоді та спорту Олександр Косюк та інші. Працівників житлово-комунального господарства привітав очільник міста, подякував за чесну добросовісну працю на благо міста та вручив Почесні грамоти найкращим працівникам. З вітальним словом до присутніх звернулися керівник КП “Славутське ЖКО” Василь Володимирович та начальник КП «Славутське УВКГ» Леонід Адамович.
Одним з найвидовищніших видів програми стало перетягування канату. У фінальній сутичці до 2-х перемог зустрілися минулорічні переможці команди КП “Славутське ЖКО” та УВКГ. І лише з третьої спроби комунальники зуміли вирвати перемогу та стали переможцями.
В зоні інтелектуальних ігор змагалися шанувальники шахів, шашок та доміно. Cеред любителів шахів відзначився працівник СПТМ Володимир Кабарчук та начальник ЖЕК №1 Олександр Пекарський, а серед шахістів зовсім юний Євген Кузмінчук та покрівельник ЖЕК №1 Олег Шестак. Найбільше число учасників та уболівальників зібрав турнір шанувальників доміно. Тут також в останній вирішальній партії визначилися переможці. Ними стали працівники ЖЕК №1 Олег Шестак та Леонід Косік.
У змаганнях з настільного тенісу взяло участь багато дітей та підлітків, членів сімей працівників житлово-комунального господарства. Найкращими серед них стали Владислав Кухарчук та Даша Шабурова. А у дорослих перемогу святкували Валерій Шабуров та працівник ККП Олександр Вадовський.
Любителі силових видів спорту змагалися у поштовху штанги вагою 40 кг протягом однієї хвилини та в армспорті. У штангістів з результатом 27 разів переміг гість Михайло Рубан, а найкращим серед учасників спартакіади став Степан Шабуров з результатом 23 рази.
У змаганні з армспорту перемогу святкував Михайло Рубан та працівник УВКГ Максим Свінтіцький.
В зоні спортивних ігор відбулися турніри з волейболу та міні-футболу. Тут же пройшли конкурси “баскетбольний снайпер”, в якому переміг гість змагань Богдан Загребський та “найкращого футбольного пенальтиста”, в якому переміг газівник Сергій Яцюк. Кращою волейбольною дружиною стала команда КП “Славутське ЖКО”, яка обіграла у фінальній грі газівників. А ось у футбольному турнірі, хоча комунальники були представлені двома командами, жодній з них не вдалося пробитися у фінал. А у фінальній грі між командами газівників та працівників водоканалу основний час не виявив переможця та лише у серії післяматчевих пенальті перемогла команда УВКГ.
Всі переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями, кубками та призами міського Центру ФЗН «Спорт для всіх», а грошові винагороди учасникам змагань були підготовлені профспілковими комітетами.
Організатори спартакіади висловлюють подяку керівництву та працівникам відділу молоді та спорту, Славутському ДЮСШ, спорткомплексу “Здоров’я”, ЗОШ №4 та №9, профспілковим комітетам організацій, які взяли участь, а також усім гостям за допомогу у проведенні спартакіади та активну участь. Працівники житлово-комунального господарства довели, що вони вміють не тільки добре працювати, але і чудово відпочивати.

Славутський Центр ФЗН «Спорт для всіх»

Розміщенно в Без категорії