До відома славутчан друкуємо лист, направлений виконавчим комітетом Славутської міської ради Прем’єр-міністру України Яценюку А.П., Віце-прем’єр-міністру України Гройсману В. Б., в.о. Міністра оборони України Тенюху І.Й.

До відома славутчан друкуємо лист, направлений виконавчим комітетом Славутської міської ради Прем’єр-міністру України Яценюку А.П., Віце-прем’єр-міністру України Гройсману В. Б., в.о. Міністра оборони України Тенюху І.Й.

В зв’язку з наявністю напруженого та загрозливого міжнародного конфлікту, нестабільною соціально-економічною та політичною ситуацією в Автономній Республіці Крим її територію покидають місцеві жителі. За наявною інформацією, значна кількість цих людей прагне знайти прихист та безпеку у західних областях України. Серед інших населених пунктів, куди прибувають переселенці з Криму, є місто Славута. На офіційному веб-сайті міської ради, у місцевих засобах масової інформації органи місцевого самоврядування спільно з громадою Славутчини висловлюють готовність прийняти у себе осіб, які мають намір переселитись з Кримського півострова.
З метою забезпечення комплексного та системного підходу до вирішення проблем переселенців, надання останнім надійних гарантій на реалізацію їх прав та інтересів, необхідна і певна державна підтримка. Для нашого міста таким кроком могла б бути передача з державної власності у власність територіальної громади міста приміщень недіючого військового шпиталю Міністерства оборони України в/ч А-1071 (військове містечко № 23).
У разі передачі зазначеного об’єкта у комунальну власність міста, органи місцевого самоврядування м. Славути гарантують у стислі терміни забезпечити переобладнання частини приміщень колишнього шпиталю у житлові приміщення для переселенців, відновити функціонування внутрішніх мереж газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення. В інших приміщеннях можливо розмістити об’єкти соціальної інфраструктури.
Або, з метою підготовки кваліфікованих кадрів для захисту України, пропонуємо організувати в м.Славута Хмельницької області навчальний заклад або інші військові формування з підготовки та перепідготовки військових кадрів на базі недіючого військового шпиталю Міністерства оборони України в/ч А-1071 (військове містечко №23) та військової частини А-3845, оскільки поряд з м.Славута знаходяться ряд важливих об`єктів державного значення, які потребують постійного військового захисту ( Хмельницька АЕС, в/ч А-1358, база зберігання паливно-мастильних матеріалів – комбінат «ЕСТАФЕТА»).

З повагоюміський голова В.Б. Сидор

Розміщенно в Без категорії