Вдалий виступ славутських атлетів у Харкові

З 14 по 16 лютого відбувся VIII чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи Всеукраїнської Організації пауерліфтингу, який цього року проходив у м. Харків. У чемпіонаті прийняло участь більше 150 учасників з 9-ти областей України, АР Крим та Російської Федерації.
Хмельницька область на чемпіонаті була представлена командою СК «Атлет» у кількості 5-ти учасників та керівника клубу Степана Шабурова. Команда нашого міста вже неодноразово брала участь у подібних змаганнях та завойовувала призові місця, але цей виступ видався феноменальним.
У перший день змагань відбулася боротьба в жимі штанги лежачи без використання спеціальної екіпіровки. В цій програмі брали участь четверо атлетів від нашої команди, які показали високі результати. А саме: Михайло Рубан, у ваговій категорії до 90 кг. з результатом 150 кг. посів перше місце серед юніорів та виконав норматив кандидата у майстри спорту (КМС) . Другим виступав Валентин Мороз у категорії до 100 кг. Валентин зумів подолати штангу вагою 155 кг та посів І місце серед військових (дивізіон Military), ІІІ місце у відкритому дивізіоні (Open) та виконав норматив КМС. У категорії до 110 кг виступав Іван Моісєєв, який показав стабільно високий результат, вижав штангу вагою 177.5 кг (це норматив майстра спорту всеукраїнської організації пауерліфтингу) та отримав бронзову нагороду. Також у цій категорії виступав капітан Славутської команди Олександр Войтюк, який не зважаючи на перенесену серйозну операцію продовжує займатись, приймати участь у змаганнях з пауерліфтингу та активно пропагувати цей вид спорту. І на цей раз він показав досить непоганий результат — 150 кг. та отримав І місце у дивізіоні Military.
Другий день виявився ще важчим. З ранку розпочалися змагання з жиму лежачи у спеціальній екіпіровці. Тут приймав участь Валентин Мороз, який вижав штангу вагою 182.5 кг та завоював дві золоті медалі в дивізіонах Open та Military. Після обіду розпочалися змагання з пауерліфтингу ( силового триборства). Михайло Рубан в юніорському дивізіоні показав суму 485 кг та виборов І місце у ваговій категорії до 90 кг. У наступній категорії (до 100 кг.) виступав Олег Лемешов, який вперше брав участь у триборстві, показав суму у 440 кг. та отримав перше місце у своїй категорії. Найзапекліша боротьба точилася у категорії до 110 кг. Тут Іван Моїсєєв з сумою 657,5 кг виборов ІІІ місце, встановив свій власний рекорд та на 37,5 кг перевиконав норматив майстра спорту.
У підсумку змагань в арсеналі Славутської команди 10 медалей, з яких 7 золотих та 3 бронзові. Троє спортсменів виконали норматив кандидата у майстри спорту, а один – майстра спорту.
Керівництво та члени клубу “Атлет” виявили бажання і надалі приймати участь у подібних змаганнях, тому що це безцінний змагальний досвід та маса позитивних емоцій. А ще учасники чемпіонату України автоматично мають право виступати на чемпіонаті Європи, який відбудеться з 13 по 15 червня 2014 року у місті Ужгород.
Команда висловлює подяку генеральному директору ТОВ “Аква-Родос” Григорію Петровському, за те, що профінансував поїздку нашого вихованця Михайла Рубана, який виправдав сподівання та приніс у команду 2 золотих нагороди.