Дивосвіт кімнатних рослин

“Щоб жити, потрібні сонце, свобода і маленька квітка”, – говорив великий казкар Ганс Кристиан Андерсен. І дійсно, майже у кожній оселі можна зустріти хоча б одну кімнатну рослину, яка дарує своїм господарям свою красу і ніжність. В еколого- натуралістичному центрі вже понад два роки вражає розмаїттям кімнатних квітів музей Природи.
21 січня вихованцями гуртка « Юні квітникарі – аранжувальники» було проведено свято «Дивосвіт кімнатних рослин».Юні квітникарі ближче познайомили всіх з зеленими друзями, їх прикметами, розказали про властивості кімнатних рослин, показали, яка багата наша природа на кімнатні квіти, яка у них неповторна краса, які вони уразливі та тендітні. Усі присутні почули цікаві факти про такі знайомі нам хлорофітуми, кактуси, аспарагуси, бегонії тощо. Пермінов Дмитро підготував цікаві загадки про кімнатні квіти, а Галах Віка , Стрихарчук Владислав ,Оборжицька Валя порадували своїми віршами. На найактивніших учасників очікувала вікторина та ігри « Шифрувальник», « Впізнай рослину».
Наприкінці свята любителі рослин Кирилюк Маша, Рудик Таня, Онищук Юля закликали цінувати і берегти все, що нас оточує в рідному краї, дотримуватися правил поведінки в природі, висаджувати квіти, дбайливо їх доглядати. Сподіваємося, що усі присутні отримали часточку добра, душевного тепла і знання. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати музей Природи і поринути у справжній дивосвіт кімнатних рослин.

керівник гуртка « Юні квітникарі – аранжувальники Огородник І.Ф.

Розміщенно в Без категорії