Шановні воїни-визволителі, ветерани війни, громадяни міста Славута!

Щороку ми віддаємо данину шани живим та запалюємо свічі пам’яті нашим визволителям – загиблим солдатам і офіцерам, прізвища яких навічно вкарбовані в гранітних обелісках, пам’ятниках, назвах вулиць. Вклоняємося усім доблесним захисникам Батьківщини, фронтовикам-землякам за найдорожче, що дісталось нам у спадок, – чисте небо і мирну працю на святій рідній землі, за дитячий сміх, за спокій матерів, за хліб на нашому столі. Особливі слова поваги висловлюємо жінкам та матерям солдатів, які відправляли своїх чоловіків на фронт, свято вірили в їх перемогу і до останнього чекали, молились і не здавались.
Земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам'ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.
Дорогі ветерани війни! Шановна громадо! Прийміть щирі вітання з нагоди цієї знаменної дати. Бажаю вам довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму, щирого прагнення і сил будувати завтрашній день у мирі, процвітанні й добробуті, досягати нових трудових успіхів в ім’я розвитку нашого міста та держави.

З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії