Запрошуємо громадян до Центру надання адміністративних послуг

З 01січня нового року у м. Славута розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на вул. Соборності, 15.
З метою дотримання та реалізації принципів «організаційної єдності» та «єдиного вікна» у ЦНАПі буде забезпечено організаційне поєднання в одному приміщенні дозвільного центру, адміністративних органів та їх посадових і службових осіб. В приміщенні Центру також знаходиться відділ звернень громадян, що дає змогу суб’єктам звернення вирішити більше коло їх потреб.
Відповідно до вимог чинного законодавства Центр надання адміністративних послуг має зручні для громадян сектор очікування, прийому та обслуговування, сектор інформації для отримання консультацій щодо надання адміністративних послуг. У Центрі проводять особистий прийом громадян за відповідним графіком міський голова та його заступники, проводяться засідання комісій з різних сфер управління.
На даний час у виконавчому комітеті Славутської міської ради затверджений перелік із 161 послуги, в тому числі: 46-послуги дозвільного характеру та 40 – послуги управління праці та соціального захисту населення. Детальний перелік адміністративних послуг, положення про Центр, графік та регламент його роботи наведений на офіційному сайті Славутської міської ради – www.slavuta-mvk.gov.ua.
На думку міського голови Василя Сидора ідея створення такого Центру відповідає вимогам часу, проте на майбутнє варто подумати про створення єдиного загальноміського центру надання послуг із залученням представництв усіх державних місцевих структур. Адже свої послуги має і податкова, і міліція, і юстиція, і інші структури. В цьому плані міськвиконкомом був розроблений проект на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Будемо сподіватися, що вдасться знайти кошти під реалізацію задуманого та підтримку самих державних органів.
На сьогодні графік прийому та консультування суб’єктами надання адміністративних послуг розроблений з урахуванням зручності отримання послуг суб’єктами звернення:

Понеділок – 8.00 – 17.15
Вівторок – 8.00 – 20.00
Середа – 8.00 – 20.00
Четвер – 8.00 – 17.15
П’ятниця – 8.00 – 16.00
Субота – 8.00 – 15.00
За довідками звертатись:
2-35-92, 7-33-46.
Перелік структурних підрозділів, які надають адміністративні послуги:
1.Управління праці та соціального захисту населення.
2.Загальний відділ.
3.Відділ організаційно-кадрової роботи.
4.Управління ЖКГ, енергозбереження та благоустрою.
5.Управління економіки – відділ споживчого ринку та сфери послуг.
6.Відділ з питань регулювання земельних відносин.
7.Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва.
8.Фінансове управління.
9.Відділ приватизації житла та комунального майна.
10.Служба у справах дітей.
11.Управління освіти.
12.Управління культури.

Розміщенно в Без категорії