«Відкрий тваринам своє серце»

варинам своє серце» в екологічному центрі була проведена значна робота. З початку місяця вихованці гуртків «Юні друзі природи», клубу «Паросток » розмістили у навчальних закладах та на дошках оголошень міста інформаційні листівки «Шукаємо друга». Цими листівками діти заохочували славутчан взяти чотирилапого друга з притулку до свого будинку.
Наступним кроком дітей у цій важливій справі стала організація виставки у міській дитячій бібліотеці, де були представлені малюнки із зображенням чотирилапих друзів. Юннати вважають, що не останньою є проблема виховання почуття людяності і відповідального ставлення до братів наших менших. І мають надію, що ця виставка зачепить найпотаємніші струни душі їх однолітків.
Узагальнюючим заходом у цій роботі був благодійний проект, який відбувся у приміщені центру. В програмі проходили майстер класи з виготовлення новорічно-різдвяних еко-іграшок, гості мали змогу покуштувати фіточай з домашнім печивом та взяти участь у флешмобі.
За кошти, зібрані в ході благодійної акції, адміністрацією закладу було придбано та передано у притулок тварин медикаменти та харчі.
Колектив екологічного центру висловлює щиру вдячність усім небайдужим, хто приєднався до акції.

Колектив
екологічного центру

Розміщенно в Без категорії