Дорогі славутчани!

На порозі Нового року прийнято підбивати підсумки, і, звичайно, будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2013-ий рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
Шановні славутчани, усі досягнення, які ми маємо на сьогодні – це все результати нашої спільної праці і великої любові до рідного міста. Згадаймо основні моменти 2013 року:
• Славута відзначила 380-річчя від дня надання місту Магдебурзького права – закладення основ міського самоврядування.
• Славута вже вдруге отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Так, минулого року наше місто перемогло, презентувавши проект із впровадження роздільного збору сміття, а цьогоріч виграшним став проект «Підвищення інвестиційної привабливості міста Славута шляхом будівництва інженерних мереж «Славутської інвестиційно-промислової зони».
• У день відзначення Дня Європи славучтани розпочали розпис найдовшої лавки України, яка знаходиться у місті на набережній р. Утка. Така акція здобула назву «Громадо, єднайся!», адже саме такі творчі заходи об’єднують громадськість навколо спільної мети – зробити рідне місто одним з кращих на теренах України.
• Місто Славута отримало друге місце за аналізом результатів діяльності виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад Хмельницької області за січень-червень 2013 року завдяки успішній діяльності в різних напрямках роботи.
• Саме у Славуті цього року відбулося святкове віншування кращих жінок нашого регіону – Ізяславщини, Острожчини, Шепетівки, Гощі, Білогір’я, Нетішина та Славути, приурочене до міжнародного свята усіх жінок – 8 березня.
• З метою залучення інвестицій у місто, Славутською міською радою затверджено Концепцію індустріального (промислового) парку «Славута».
• Славутчани цілодобово отримували послуги водопостачання, водовідведення та теплопостачання.
• У 2013 році розпочато роботи з реконструкції бассейну, музичного залу ДНЗ № 3 та об’єктів благоустрою мікрорайону «Сонячний».
• Завершено реконструкцію вуличних мереж електропостачання на вулицях Привокзальна та Ганнопільське шосе.
• Працівникам бюджетних установ вчасно виплачувалась заробітна плата.
• Збережено усю мережу освітніх закладів. Талановиті та обдаровані старшокласники, що беруть активну участь у громадському житті міста, отримують стипендію міського голови. Найкращі 29 випускників шкіл нагороджені відзнакою міського голови «Юна надія».
• Відкрито 3 додаткові дошкільні групи на 65 місць в НВО «Дошкільний заклад-початкова школа».
• У 2012-2013 навчальному році 64 учні здобули перемогу у змаганнях, конкурсах, олімпіадах різного рівня та отримали щорічну відзнаку «Коронація успіху», започатковану управлінням освіти для обдарованих дітей та молоді міста.
• Завдяки проведенню реконструкції приміщень тепломережі та гуртожитку ЖКО розпочали свою роботу два спортивні клуби міста – з настільного тенісу «Золота ракетка» та шаховий.
• За кошти бюджету міста видано дві книги кандидата історичних наук Владислава Берковського, який документально (на основі архівних документів) відобразив сторінки історії м. Славута. Це видання «Славута. Заснування та походження» і «Колективізація та Голодомор на Славутчина 1928-1933».
• Цього року вперше звітна кампанія міського голови та депутатів міської ради пройшла на виборчих округах міста.
• Славутська міськрада неодноразово висловлювала свою стійку позицію у зверненнях до вищих органів державної влади.
Сподіваюсь, що і надалі ми будемо в єдності робити все можливе, щоб наша Славута процвітала та займала гідне місце на теренах України.
На порозі Нового року кожен з нас хоче відчувати спокій і впевненість у завтрашньому дні, мати надію на краще життя. Впевнений, що ми входимо в Новий рік із конкретними справами і з надією на те, що які б не були кризові моменти в нашому суспільстві, ми їх переможемо завдяки зусиллям всієї нашої громади.
Я щиро хочу, щоб Новий рік у вашому житті став часом здійснення мрій та задумів. Нехай 2014 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас, в першу чергу, здоров’я, любов та злагоду. Нехай тепло новорічної радості зігріває ваші серця протягом усього року. Будьте щасливі! Будьте успішні!
З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії