З нагоди професійних свят

***
Щорічно 22 грудня в Україні відзначається День енергетика – свято всіх тих, хто у різні часи був причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Це також свято тих, хто сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі.
Символічно, що свято збігається із найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. У міському Палаці культури напередодні свята відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників енергетичної галузі. Привітав працівників РЕМу міський голова Василь Сидор:
– В першу чергу хочу подякувати за професійну роботу усім працівникам та особисто вашому керівнику Сергію Самчуку, який працює не тільки над тим, щоб оперативно виконувати роботу, але й докладає багато зусиль для згуртування колективу, аби у ньому панувала здорова атмосфера взаєморозуміння і поваги. Це дуже важливо. Бо коли хочеться йти на роботу, коли ти знаєш, що керівник про тебе турбується, що керівник не підставить, захистить, тоді можна спокійно працювати. (На що присутні у залі відповіли бурхливими оплесками, значить це дійсно так і є.)
Результати вашої праці ми усі бачимо, – продовжив міський голова. Хочу відмітити позитивні сторони – це відсутність технічних проблем у наданні споживачам електроенергії. Проте є одне питання, яке викликає занепокоєння серед громадськості. Ви знаєте, що ми з депутатами міськради звернулися до Кабінету Міністрів щодо недопущення приватизації ПАТ «Хмельницькобленерго» у зв’язку з тим, що воно на сьогодні працює доволі результативно, виконує усі інвестиційні проекти. Тим більше, ми бачимо, що приватизація не приносить нічого доброго людям. Сьогодні колектив спроможний професійно надавати послуги, забезпечувати безперебійне енергопостачання, експлуатацію всіх мереж, виконувати свої функції.
За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня енергетика – грамотами виконавчого комітету Славутської міської ради були нагороджені начальник дільниці підрозділу маркетингу та збуту електроенергії Славутського РЕМ Андрій Гетьман та майстер виробничої дільниці Славутського РЕМ Павло Горбатюк.
Подарунком для усіх став святковий концерт Київського гурту «Червоні маки».

***
А вже 20-го грудня працівники Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області відзначали своє професійне свято. Звернувся до співробітників та ветеранів органів внутрішніх справ міський голова Василь Сидор, який відзначив, що це свято людей, які віддають свої сили боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку у нашому місті. Було висловлене сподівання на те, що працівники міліції будуть гідно нести свою службу, захищати конституційні права громадян та стояти на сторожі інтересів держави та рідного міста.
Щиро, з хвилюванням та піднесенням того дня неодноразово звучала на сцені фраза «Служу народу України!» від тих хто отримував чергові спеціальні звання та нагороди. За бездоганну службу в органах внутрішніх справ, зразкове ставлення до виконання службових обов’язків, особистий значний внесок в зміцнення законності і правопорядку на території обслуговування та з нагоди відзначення 22-ої річниці утворення Української міліції грамотами виконавчого комітету Славутської міської ради були нагороджені Віталій Кобилянський – старший лейтенант міліції, дільничний інспектор міліції СДІМ Славутського РВ УМВС, Сергій Турі – лейтенант міліції, дільничний інспектор міліції СДІМ Славутського РВ УМВС, Іван Шевчук – лейтенант міліції, оперуповноважений сектору карного розшуку Славутського РВ УМВС, Леонід Шевчук – лейтенант міліції, дільничний інспектор міліції СДІМ Славутського РВ УМВС.
На завершення заходу дарували присутнім пісні ветеран міліції Микола Гибалюк разом із дружиною.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії