Вдалі старти вихованців Славутської ДЮСШ

Вдалі старти вихованців
Славутської ДЮСШ

Без сумніву, відомі спортсмени в цілому починають свій шлях до спортивного успіху ще зі шкільних лав. А допомагають їм у цьому дитячо-юнацькі спортивні школи, на яких покладено завдання – багаторічне, цілеспрямоване тренування легкоатлетів та сприяння їх участі у змаганнях різного рівня. Щороку спортивне життя Славутської ДЮСШ поповнюється новими досягненнями.
Нещодавно вдалими виявилися старти вихованців тренера-викладача Тетяни Черняк в міжобласному турнірі в Нетішині. Окрім команди Славутської ДЮСШ були запрошені також вихованці Хмельницької ДЮСШ та Рівненської спеціалізованої ДЮСШ.
Програма змагань складалася з чотирьох дисциплін: 60 м, 300 м, 600 м і 1000 м. Наші учні стартували на дистанціях 600 і 1000 метрів, показавши хороші результати. Максим Тищук посів третє призове місце, поступивши спортсменам з Нетішина і Рівного.
Серед дівчат на дистанції 1000 м гідну конкуренцію легкоатлеткам Рівненської спеціалізованої школи склали Вікторія Мгалоблішвілі, яка у напруженій боротьбі перетнула фінішну стрічку першою, та Богдана Войтюк, яка посіла третє місце.
Серед юнаків Дмитрові Іванчуку на цій же дистанції у важкій боротьбі зі спортсменом спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи вдалося вибороти перше місце.
Вітаємо вихованців спортивної школи та їх наставника із вдалими стартами!