«Кенгуру» скликає учнів

Любі друзі, рідний клас,
« Кенгуру» спішить до вас
Із завданнями складними,
Непростими, визначними,
Цілий рік його чекали,
Подарунки готували.
Ну, а він за це для вас
Постарався! Просто клас!

Тож готуйте ручки,
Розум, на додачу,
І пишіть із нами
«Кенгуру»- задачки !

«Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості», – зазначав Н.Вінер
А що ще може так розвинути логіку мислення, пам’ять, гостроту і швидкість думки як не математичні науки. Саме тому щороку учні шкіл України і нашої школи зокрема, беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». І кількість учасників конкурсу, слід зазначити, зростає.
Головна мета конкурсу – показати кожному учневі, що процес пошуку розв’язування математичної задачі може бути живим, захоплюючим і навіть веселим.
Участь у конкурсі дає змогу не лише перевірити базові знання з математики, а й спробувати розв’язати нестандартні логічні задачі, перевірити гнучкість і швидкість мислення, долучитися до світу математичних формул.
Одним із позитивних моментів «Кенгуру» є те, що кожен учень отримує сертифікат учасника та інформаційний вісник, незалежно від набраних балів.
Це великий стимул для подальшого вивчення математики, особливо для маленьких школярів, адже можна ще раз переглянути розв’язки конкурсних задач, проаналізувати свої помилки. Маючи тексти завдань та їх розв’язки, допитливий учень заради цікавості може спробувати розв’язати завдання інших рівнів та залучити до цього членів своєї родини. Інколи дорослим доводиться добре попрацювати, адже їм не вистачає дитячого азарту.
Популярністю даного конкурсу серед учнів нашого міста ми завдячуємо Сиропятовій З.І., методисту ІМЦ управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради.
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» – добра підтримка для допитливих учнів.
З цією метою 6 грудня 2013 року 96 учнів 2-6 класів НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» взяли участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». В організації та проведенні даного конкурсу учням допомогли класоводи 2-4 класів та вчителі математики. Учні із задоволенням та із цікавістю розв’язали нестандартні задачі «Кенгуру», та із нетерпінням очікують результатів та подарунків.
Математичний конкурс «Кенгуру» для учнів та вчителів не закінчується в день його проведення. «Кенгуру» надихає: діти складають вірші, малюють газети, присвячені конкурсу та математиці. Конкурс став невід’ємною складовою навчальної роботи нашої школи, яка щороку бере в ньому участь.
А. Шелестюк, координаторконкурсу «Кенгуру» НВК « СЗОШ, ліцей « Успіх»

Розміщенно в Без категорії