Вшанували ліквідаторів ЧАЕС

14 грудня – в день, коли було завершено спорудження саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, по всій Україні традиційно вшановують ліквідаторів наслідків руйнівної аварії.
Напередодні, 13 грудня, у Славуті біля Пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС пройшов поминальний молебень та покладання квітів. Пам’ять загиблих наших земляків, смерть яких пов’язана з Чорнобильською трагедією, присутні вшанували хвилиною мовчання.
До присутніх звернувся перший заступник міського голови Сергій Микульський, який наголосив на тому, що ті жахливі події ніколи не зітруться з пам’яті десятків поколінь і ця катастрофа назавжди залишиться спільним болем:
– Ліквідатори – жертвували своїм здоров’ям та життям, захищаючи нас від атомного лиха, ми назавжди залишимося перед ними в неоплатному боргу. Ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС мені хотілося б прирівняти до учасників бойових дій. Їм не летіли кулі в обличчя, але на кожному кроці підстерігала невидима смерть, а це ще страшніше. Вони виконували свій обов’язок навіть не підозрюючи, що чекає в майбутньому.
Завершуючи свій виступ, Сергій Володимирович подякував усім, хто ціною свого здоров’я і життя захистив нас від наслідків техногенної катастрофи. Побажав міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, родинного затишку та мирного майбутнього.
Учасники заходу з глибокою повагою згадали працівників станції, вогнеборців, військових і цивільних, усіх, хто прийняв на себе перший удар Чорнобиля і яких, на жаль, уже немає поряд із нами.
Сторінку підготовлено прес-службою Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії