Сприяємо розвитку підприємництва в районі

З метою стимулювання самозайнятості сільського населення та створення нових робочих місць у сфері малого та середнього бізнесу, розширення інфраструктури пріоритетних видів економічної діяльності, забезпечення вільного доступу населення до інформації стосовно впровадження державної регуляторної політики та покращення бізнес-середовища органами місцевої виконавчої влади організовуються консультаційні дні з юридичних, економічних та інших важливих для майбутніх підприємців питань із залученням представників державних органів.
Такий захід відбувся 11 грудня 2013 року на базі Славутського міськрайонного центру зайнятості. Його цільова аудиторія – безробітні громадяни, які виявили бажання займатись підприємницькою діяльністю. В ході проведення заходу державним адміністратором Славутської райдержадміністрації Нікітюком С.Л., державним реєстратором Реєстраційної служби Славутського міськрайонного управління юстиції Коробчуком О.С., начальником відділу адміністрування доходів і зборів із фізичних осіб та майнових податків Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Хмельницької області державної податкової служби Чорнобров В.М. та начальником відділу активної підтримки безробітних громадян Славутського міськрайонного центру зайнятості Джурко Т.А. надані консультації з наступних питань: застосування норм чинного законодавства у сфері створення та державної реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування, патентування та сертифікації провадження підприємницької діяльності, порядку видачі ліцензій на провадження видів господарської діяльності, вибору системи обліку та оподаткування, складання та подання податкової фінансової звітності, отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги на ведення бізнесу, в т.ч. за сприяння державної служби зайнятості.
Надання безоплатних консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності здійснюється відповідно до Порядку №74 від 21 лютого 2013 року, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України, і на підставі багатосторонніх Угод про співробітництво та організацію взаємовідносин ряду структурних підрозділів органів влади. Відповідна робота спрямована на створення умов для забезпечення продуктивної зайнятості населення, зростання ролі соціального партнерства у здійсненні заходів щодо поліпшенні ситуації на повному ринку праці.

М.Є.Кравчук, директор
Славутського міськрайонного
центру зайнятості

Розміщенно в Без категорії