Подорож до країни «Фантазії»

В рамках заходів, присвячених Року дитячої творчості, у районній дитячій бібліотеці проходить авторська виставка «Подорож до країни «Фантазії», учня ЗОШ І-ІІІст.№1, вихованця гуртка Екологічного центру школярів, Пермінова Дмитра. На ній представлені роботи, виготовлені з природного матеріалу. Неможливо не зупинити свій погляд на казковій красі квітів, виготовлених з химерної формі плодів різних рослин, на неповторних кольорах прикрас із бісеру, фантастично – хитромудрому складанні модульного оригамі.
Як зауважив сам Дмитро: « Моє хобі – різноманітні вироби з природного матеріалу. На цій виставці я хочу поділитися з Вами, як з простих, всім доступних речей, які дає нам природа, створити унікальні вироби, справжню казку. Найбільш часто використовую для різних виробів шишки, хвою, горіхи (лісові, волоські, арахіс, кедрові), горіхову шкаралупу, каштани, жолуді, бісер, папір.»
Вже понад два роки Дмитро займається у гуртку «Юні квітникарі – аранжувальники» і за цей час перетворився з початківця на вмілого майстра, який з простих речей може створити справжнє диво. А ще полюбляє вирощувати кімнатні рослини, займатися дослідницькою роботою.
Працюючи з природним матеріалом, кожна людина вчиться бути дбайливим господарем рідної природи, оберігати будь-яку рослину від безглуздого знищення. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку і побачити, який прекрасний світ , що нас оточує.
Керівник гуртка Екологічного центру
« Юні квітникарі – аранжувальники»
Огородник І.Ф.

Розміщенно в Без категорії