Світ великих сердець

Коли здається, жити неспромога,
Коли здається, більше сил нема,
Повір у себе, і твоя тривога
Розвіється, як марево, сама…
Повір у себе, ти багато можеш,
Не опускай безсилої руки.
І сам собі найкраще допоможеш –
Лиш тільки спробуй сам себе знайти…
( І.Білозір)
Минулого тижня виповнилося два роки клубу «Повір у себе», який діє на базі Будинку дитячої творчості. Даний клуб допомагає дітям з особливими вадами розвитку адаптуватись в оточуючому світі, ліквідувати недостатнє спілкування, надає консультаційну допомогу з різних питань, оточує турботою. Протягом цього часу його учасники навчилися працювати разом, стали сміливішими та впевненішими у собі. А цьому сприяли систематичні заняття, виїзди на природу, цікаві екскурсії, подорожі.
Ще до початку заходу присутні мали змогу оглянути виставку робіт дітей – результат великої щоденної перемоги над собою.
Далі розпочалося справжнє свято. Дітки радісно споглядали підготовлену презентацію, яка відображала щасливі миті проведені в клубі. Далі їх «з Днем народження» вітали друзі – вихованці БДТ. Їхніми дарунками були музичні та хореографічні вітання.
Перед глядачами виступили й учасники клубу Владислав Герасимчук та Вікторія Антонюк, які нещодавно повернулися з всеукраїнського фестивалю «Сяйво дитинства», де стали лауреатами конкурсу, демонструючи свої вміння та талант. Діти виконали танець «Лотос», який символізує життя, рух і надію.
Практика показує, що ці діти можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. В цьому їм допомагають і надалі допомагатимуть кваліфіковані досвідчені педагоги, з допомогою яких вихованці й розкривають свої таланти, це – Марина Рабченюк, Олена Онопрійчук, Людмила Романюк , Оксана Новоселецька. Велика шана і батькам, адже їх мудрість, мужність та терпеливість вражають. Педагоги разом із батьками заслуговують найвищої нагороди.
В залі панувала приємна емоційна атмосфера, яка налаштувала дітлахів на хороший настрій та зарядила позитивними враженнями. Весела програма для маленьких славутчан була сповнена рухливими іграми, танцями та приємними несподіванками.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії