Урочистості у Славуті

Минулого тижня напередодні Дня місцевого самоврядування у міському Палаці культури відбулися урочисті заходи.
З вітальним словом до представників місцевого самоврядування звернувся міський голова Василь Сидор:
– В цьому році ми відзначили 380 років з часу закладення у нашому місті основ місцевого самоврядування, Славуті було надано Магдебурзьке право, право громади, яка проживає на відповідній території визначати пріоритети розвитку, чинити правосуддя, обирати владу, яка б її представляла.
Сьогодні нам необхідно докласти максимальних зусиль, щоб місцеве самоврядування розвивалося. Адже лише за умови, що місцева територіальна громада матиме повне право самостійно приймати рішення на благо свого населеного пункту, можна говорити про подальший розвиток усієї держави.
Нині хочу зазначити позитивні сторони, які ми маємо завдяки місцевому самоврядуванню. У 2013 році нам вдалося зберегти галузь освіти, позашкілля, культури, галузь медицини, не зважаючи на те, що зараз відбувається своєрідна процедура оптимізації. Нам вдалося зберегти багато підприємств. В цьому величезна заслуга, в першу чергу, депутатів міської ради. Ми можемо ними пишатися, незалежно від того, які політичні сили вони представляють, бо коли стоять питання інтересів міста Славути та його жителів – ми єдині. Висловлюю слова поваги і вдячності депутатам, керівникам підприємств, підприємцям, які не залишались осторонь, допомагали діткам, сприяли в проведення різноманітних заходів.
Дякую усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого міста і держави в цілому.
Бажаю від щирого серця міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, наснаги, витримки, оптимізму, родинного затишку та здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
Жодне свято в місті не проходить без відзначення кращих працівників, а тому й цього дня за сумлінне та зразкове виконання службових обов’язків, ініціативу, наполегливість в роботі, за проявлений професіоналізм при виконанні поставлених завдань та доручень, за своєчасність їх виконання та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами виконавчого комітету Славутської міської ради, обласної ради, облдержадміністрації нагородили найактивніших та найстаранніших. Відзнаку виконавчого комітету Славутської міської ради «Знак пошани» урочисто вручили депутату міськради, головному редактору ТРК «Контакт-Славута» Тамарі Іванюк.
Меценатам та спонсорам, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління було вручено подяки від управління освіти.
В рамках заходу пройшла благодійна акція «Долонька любові». Зібрані кошти підуть на новорічні подарунки дітям з особливими потребами, які займаються у клубі «Повір у себе» та для реабілітаційно-оздоровчої групи ДНЗ №6 «Золота рибка».
Увазі глядачів було представлене цікаве феєричне шоу «Майбутнє твориться сьогодні», під час якого святковий настрій і позитивні емоції присутнім дарували творчо-обдаровані діти нашого міста.
Вікторія Федорчук, прес-служба Славутського МВК
фото П. Медведюка

Розміщенно в Без категорії