Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

В цьому році ми відзначили 380 років з часу закладення у нашому місті основ місцевого самоврядування – наданню Славуті Магдебурзького права, яке завжди було підґрунтям будь-якої демократичної держави.
Сьогодні нам необхідно докласти максимальних зусиль, щоб місцеве самоврядування розвивалося. Адже лише за умови, що місцева територіальна громада матиме повне право самостійно розвиватися та приймати рішення на благо свого населеного пункту, можна говорити про подальший розвиток усієї держави. Історичний досвід показує нам, що централізація влади ні до чого доброго не приведе. На даний час робляться спроби владою держави впровадити нову концепцію дії місцевого самоврядування, яка є лише спробою повністю знищити такий основоположний принцип демократичної держави як народовладдя. Це створення додаткових контрольних органів, заборона громадянам вільно розпоряджатися природними надрами та інші обмеження, які впроваджуються далеко не на користь українського народу.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування, але будь-які впроваджуючі дії повинні розвивати даний інститут, а не викорінювати його. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого міста і держави в цілому.
Бажаю від щирого серця усім міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, наснаги, витримки, оптимізму, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань!

З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії