Невже у територіальної громади Славути заберуть водойми?

Лист шокуючого змісту надійшов до Славутської міської ради від заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Володимира Галищука. Як кажуть коментарі тут зайві, читайте самі:
«Головам РДА та МВК Законом України «Про аквакультуру», який набрав чинності з 01.07.2013, змінено існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди. Зокрема, розпорядження водними об’єктами та земельними ділянками водного фонду (поза межами населених пунктів та в межах міст обласного значення) віднесено до компетенції обласної державної адміністрації.
У зв’язку з цим, Вам необхідно довести до відома орендарів земельних ділянок водного фонду на території району ( в межах міст обласного значення) у яких закінчується або закінчився строк договору оренди, що районні державні адміністрації (міські ради міст обласного значення) не уповноважені вносити зміни в існуючі договори оренди земельних ділянок водного фонду та поновлювати (продовжувати) термін їх дії.
Відповідно до вимог ст.33 Закону України «Про оренду землі», вам необхідно не пізніше одного місяця після закінчення строку договору оренди надіслати таким орендарям лист-повідомлення про заперечення у поновленні договору оренди землі та припинення договірних відносин.
З питань укладення договорів оренди водних об’єктів необхідно звертатися до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.
Про вжиті заходи стосовно кожного орендаря інформувати Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.
Заступник голови В. Галищук».
Коли у 2012 році Хмельницька обласна рада встановила ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів, тобто плату за збір у лісах грибів, ягід, горіхів, то Славутська міська рада, захищаючи інтереси своєї громади, на противагу області дозволила на території м. Славута вільний доступ до водних об’єктів та лісових масивів, в тому числі вільний, безкоштовний доступ для купання, любительського та спортивного лову риби, вільного відвідування лісу, збирання ягід, грибів. Що ж виходить, вказаний вище лист є такою відповіддю на рішення депутатів нашого міста? І невже власність територіальної громади так легко забрати? – Дане питання вивчається юридичним відділом міськвиконкому, відповідні запити будуть направлені і на обласне управління. Залишається лише сподіватися, що держава не відбере у територіальної громади міста ще й право розпоряджатися своїми же водним фондом.

Розміщенно в Без категорії