Славутчани вибороли «золото» на міжнародному турнірі з настільного тенісу

З 15 по 17 листопада в Луцьку проходив міжнародний турнір з настільного тенісу, в якому взяли участь і юні спортсмени нашого міста. Такі змагання на Волині проводяться щорічно та є досить популярними.
Цього разу славутчанам довелося боротися з потужною білоруською командою, кількістю майже 20 чоловік, а також з представниками шкіл настільного тенісу з м. Луцьк, м. Рівне та м. Житомир. Прибули сюди і двоє наших земляків із Нетішина. Проте, основним суперником для всіх були білоруси.
Можна сказати, що для славутських спортсменів ця поїздка закінчилася дуже успішно. У віковій категорії «2003 рік і молодше» золоту нагороду завоював Олександр Лук’яненко, який у фінальній зустрічі переміг білоруса Максима Семаковича. Славутчанка Даша Шабурова зайняла четверте місце, програвши вирішальну битву за третє місце Карині Подражанець із Білорусії.
Добре виступили й наші сусіди-нетішинці. Учень місцевої школи Юрій Шминдра, який виступав у віковій категорії «1999-2000», виборов також золоту медаль. У підсумку Хмельницька область отримала у свій актив дві нагороди вищої проби.
Це вже друга поїздка наших тенісистів за останній місяць. Не так давно представники славутського клубу «Золота ракетка» їздили у популярний центр з настільного тенісу, що розташований у Жовкві Львівської області. Сюди вже давно «пробили» доріжку представники Молдови, де останнім часом настільний теніс розвивається надзвичайно швидкими темпами.
Конкуренція в Жовкві була просто неймовірна. Нам довелося стати свідками того, наскільки серйозно до організації тренувань дітей-спортсменів відносяться в Молдові, а також в Києві, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Миколаєві та Одесі. Але й в Жовкві славутчани виступили непогано, на одному рівні змагаючись з сильними спортсменами. Наприклад, щоб визначити, хто вийшов в фінал, суддям довелося рахувати не тільки кількість виграшних партій нашого Сашка Лук’яненка, але й різницю забитих і пропущених їм м’ячів, яка виявилась, на жаль, трохи меншою, ніж у суперників.
В цілому, слід відмітити, що вихованці славутського тренера з настільного тенісу Сергія Капусти вже зарекомендували себе в Західному регіоні, і їм слід рухатися далі, тобто виходити на рівень України. У поточному році таку спробу здійснила славутчанка Вероніка Олійник, яка виступала на дитячій першості України «Прудкий м’яч», і Наталія Капуста, яка разом з дівчатами із Хмельницького університету пройшла в вищу лігу українського клубного чемпіонату.
Славутський центр
ФЗН «Спорт для всіх»

Розміщенно в Без категорії