До ознайомлення

Минулого тижня міський голова Василь Сидор спільно із народним депутатом України від виборчого округу №190 Сергієм Буряком зустрівся із першим заступником міністра фінансів України Анатолієм Марковським, щоб обговорити основні проблемні бюджетні питання територіальної громади Славути. Головним чином, зупинилися на таких позиціях:
1. Завищені планові показники по доходах І кошика, що доводяться МФУ, в т.ч. неув’язка темпів зростання податку на доходи фізичних осіб з реальним соціально-економічним розвитком міста та прогнозованим розміром зростання заробітної плати у бюджетній сфері.
2. Неврегулювання на законодавчому рівні питання сплати податку на доходи фізичних осіб невідокремленими структурними підрозділами за місцем здійснення господарської діяльності.
3. Заборона розміщення коштів бюджету міста, зокрема спеціального фонду, на вклад (депозит) при наявності простроченої кредиторської заборгованості, яка виникла через відсутність технічного ліміту казни, а не з вини розпорядників коштів бюджету міста.
4. Відновлення соціальної несправедливості стосовно утримання міських позашкільних та освітніх закладів. Так, згідно чинного Бюджетного кодексу України, видатки на позашкільну освіту плануються лише на рівні районних бюджетів, хоча, як відомо, мережа таких закладів краще розвинута саме в містах.
5. Відсутність «технічного ліміту казни». Державна казначейська служба проводить платіжні доручення розпорядників та одержувачів бюджетних коштів зі значною затримкою, не зважаючи на своєчасні реєстрацію зобов’язань і фінансування витрат бюджету та при наявності коштів на рахунках бюджету.
Також народному депутату Сергію Буряку були передані звернення щодо необхідності вирішення ряду проблемних питань в освітній та медичній галузях міста Славути, житлово-комунальному господарстві та сфері спорту. Як було повідомлено адресатом, усі підняті славутчанами питання будуть детально проаналізовані та розглянуто можливі шляхи їх вирішення.

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії