Робочі будні УВКГ

Забезпечення безперебійним постачанням холодної води населення та підприємств міста – головне завдання колективу Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства. Крім того, регулярно працівники комунального підприємства проводять механічну та біологічну очистку стоків, працюють над усуненням аварійних ситуацій у місті.
Маємо в місті проблему застарілих водогонів, які були прокладені шістдесят років назад. Ці труби часто прориває, що додає значних труднощів, як для мешканців будинків, так і самого водоканалу. Наразі на вул. Першотравнева ведуться роботи по заміні старих азбестоцементних труб діаметром 100 мм на поліетиленові 110 мм та прокладання нового водогону.
Минулого тижня на місці проведення робіт побували міський голова Василь Сидор та начальник КП «Славутське УВКГ» Леонід Степанюк.
– Роботи вже йдуть до завершення. Це дозволить поліпшити водопостачання жителів усієї вулиці. Проблеми виникали через те, що старий водогін мав високий рівень зносу, часто виникали аварійні ситуації. Крім того, за тривалого періоду експлуатації водоводу значно знизилася його пропускна здатність, що негативно впливало на тиск в мережі. Уже прокладено 550 метрів водогону, залишилось його підключити з обох кінців до діючих мереж та усіх абонентів на нову лінію, – проінформував нас начальник міськводоканалу Леонід Степанюк.
За інформацією міського голови Василя Сидора на виконання робіт було використано 187 тис.625 грн. компенсаційних коштів зони спостереження. На превеликий жаль, існуючі державні програми на практиці не діють, тому кошти по них на проведення заміни водогонів не виділяються.
Питання відновлення мереж є одним із важливих, тому що постійні пориви труб не лише створюють незручності, а й несуть відповідні втрати. Окрім того, в цьому році було виконано роботи по заміні колектора на вул. Грушевського. Надалі заплановано роботи з заміни водогону на вул. Котляревського та вул. Острозька.
Минулого тижня міськводоканалом було замінено запірну арматуру на очисних спорудах та насосне обладнання на КНС-7, усунено порив на вул. Суворова 69.
Впродовж року бригадами водоканалу було виконано ряд важливих робіт, а саме:
•Заміна вводу до будинку №21 по вул. Козацька на суму 3,5 тис. грн.;
•Заміна трубопроводу на свердловині №9 водозабору «Південний» на суму 3,1 тис. грн.;
•Поточний ремонт водопроводу на вул. Котляревського, Здоров’я, Соборності, Набережна, Лермонтова, Миру, Острозька, Б.Хмельницького, Папірника на суму 13,1 тис. грн.;
•Ремонт запірної арматури в колодязях на вул. Острозька, Привокзальна, Грушевського, Суворова, Соборності, Володарського, на свердловині №8 на суму 2,3 тис. грн.;
•Поточний ремонт каналізаційних колодязів на вул. Соборності на суму 0,8 тис. грн.;
•Поточний ремонт водопровідних колодязів на вул. Козацька ,Здоров’я, Джерельна на суму 1,4 тис. грн.;
•Поточний ремонт водопровідних колонок на суму 0,6 тис. грн.;
•Реконструкція водопровідної мережі на вул. Поліни Осіпенко, 465 м на суму 153,396 тис. грн.;
•Підключено 94 абонентів до міської водопровідної мережі, сума виконання робіт – 23,17 тис. грн.;
•Санація напірного каналізаційного колектора на вул. Шевченка, 300 м на суму 191,343 тис. грн.;
•Ремонт приміщень свердловин № 6,7,8,9,10 на суму 3,68 тис. грн.;
•Промивка каналізаційної мережі на вул. Плотиче, Сокола, Лісна, Ізяславська, Садова, Я.Мудрого, Чкалова, Соборності, Церковна, Кн. Сангушко;
•Капітальний ремонт КНС на вул. Церковна;
•В процесі виконання реконструкція водопровідної мережі на вул. Першотравневій, 550 м.

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії