Засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради

На засіданні були присутні члени Славутської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та запрошені представники засобів масової інформації.
Предметом обговорення членами Ради, зокрема, стали наступні питання:
І. Про результати проведення у Славутському районі заходів до Дня захисту дітей в Україні.
ІІ. Про організацію проведення у Славутському районі декади правових знань з нагоди відзначення 17 річниці Конституції України.
ІІІ. Про взаємодію із місцевими засобами масової інформації щодо правороз’яснювальної роботи серед населення.
ІV. Про організацію проведення місяця правових знань, присвяченого Дню юриста.
Заступником голови Ради – начальником Славутського міськрайонного управління юстиції Мельником О.В. було проінформовано членів Ради про проведення у Славутському районі заходів до Дня захисту дітей в Україні, про проведення у Славутському районі декади правових знань з нагоди відзначення 17 річниці Конституції України, про взаємодію із місцевими засобами масової інформації щодо правороз'яснювальної роботи серед населення, про організацію проведення місяця правових знань, присвяченого Дню юриста.
Заступником голови Ради – керівником апарату Славутської районної державної адміністрації Войтюк Н.О. було проінформовано членів Ради про проведені структурними підрозділами Славутської районної державної адміністрації заходи до Дня захисту дітей в Україні та з нагоди відзначення 17 річниці Конституції України, про взаємодію із місцевими засобами масової інформації щодо правороз'яснювальної роботи серед населення.
Також свою роботу по даних питаннях висвітлили члени Ради.
Крім того, Радою був затверджений план заходів щодо проведення у Славутському районі місяця правових знань, присвяченого Дню юриста, яким передбачено: забезпечення роботи районної правової громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги; проведення «гарячої» телефонної лінії із роз’яснення прав громадян; проведення міськрайонного конкурсу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів; організація виїздів консультативного пункту по наданню безоплатної правової допомоги громадянам в села Славутського району; організація на базі Славутської районної бібліотеки виставки юридичної літератури, у тому числі Офіційних видань Міністерства юстиції України, методичних та інформаційних матеріалів, розроблених міськрайонним управлінням юстиції; розміщення в засобах масової інформації інформації про діяльність органів юстиції та інформації щодо практичної реалізації окремих положень чинного законодавства; проведення лекцій, зустрічей в навчальних закладах, в трудових колективах підприємств, установ, організацій району; розробка інформаційних матеріалів, буклетів, пам'яток правороз'яснювального характеру; проведення засідання «круглого столу» для працівників юридичних служб тощо.

Начальник відділу правової роботи,
правової освіти, державної реєстрації
нормативно-правових актів Славутського
міськрайонного управління юстиції Л.П.Китюшко-Шатковська

Розміщенно в Без категорії