Міський голова зустрівся з жителями мікрорайону «Мокроволя»

Нещодавно жителі мікрорайону «Мокроволя» звернулися до міського голови з приводу незадовільного курсування автобусів за маршрутом 2А в післяобідню пору. Очільником міста була проведена робоча зустріч з жителями даного мікрорайону. Разом із Василем Сидором на зустрічі були присутні секретар міської ради Борис Семенюк, депутат міської ради Микола Козел, перевізник, начальники та спеціалісти ряду управлінь міськради.
Міський голова запросив усіх присутніх долучитись до обговорення проблем мікрорайону. Відбулася ділова й відверта розмова. Було заслухано пропозиції, побажання та зауваження мешканців мікрорайону. Серед них найчастіше звучали питання про необхідність ремонту дороги, водостічних систем, встановлення дитячого майданчика та ін.
В ході зустрічі Василь Богданович відповів на усі поставлені запитання, а також дав конкретні вказівки та доручення фахівцям щодо кожної озвученої проблеми. Щодо основного питання – курсування автобусів за маршрутом 2А – на прохання громадян, вже з 26.08.2013 р. графік руху автобусів за вказаним маршрутом буде змінено.

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії