Шановні жителі та гості нашого славного міста! Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Через тисячоліття пролягав шлях становлення та утвердження нашої держави: на перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.
Державний прапор України втілює в собі давню і величну історію державотворення, прагнення українського народу жити вільно в мирі та добробуті. Тернистим був шлях боротьби за право створити самостійну країну. І головна заслуга у цьому належить українському народові – всім і кожному.
Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу.
Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Ми маємо створити такі умови життя, які були б гідні громадянина України.
А сподіватися нам є на що. Бо головний скарб міста – це ви, його жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножуєте честь міста, дбаєте про могутність держави.
Від щирого серця бажаю усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення та добрі починання.
З повагою – міський голова Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії