Заряд позитиву від «Дивосвіту»

Минулого тижня святково і гарно завершився навчальний рік у Славутському Центрі раннього розвитку дитини «Дивосвіт». Заклад функціонує лише два роки, а вже має шість груп, в яких навчається 64 дитини. Приємно, що тут мають змогу навчатися навіть найменші славутчани – діти 1,5-2 років та 2-3 років. У групі дітей середнього дошкільного віку особлива увага приділяється природному розвитку дитини із використанням методики Монтессорі. Готують дітей до школи у групі старшого дошкільного віку «Малючок». А минулого року цілком новою стала група «Я+Мама», яку відвідують молоді мами та їхні дітки, яким ще не виповнилось і року. Цікаві заняття, розроблені керівниками групи, спрямовані на розширення знань молодих мам у вихованні дітей, а малюки тим часом мають змогу весело проводити час зі своїми однолітками. Велика увага в «Дивосвіті» приділяється ще й діткам, які мають фізіологічні та психологічні вади. Цього року дану групу відвідували вісім дітей, з якими професійно займалися спеціалісти Центру. Приємно, що вже зараз можна говорити про позитивні зміни в психофізіологічному розвитку цих дітей.
– Найбільшою вдячністю для нас є посмішки дітей, адже увесь наш колектив безмежно любить малюків та збагачує їх дитинство цікавими та корисними моментами, – зауважила на звітному заході Центру «Дивосвіт» його директор Наталія Грачова. – Усі діти нашого закладу впродовж року відвідували різноманітні гуртки та студії, а результати їхнього навчання вони готові показати у підготовленому спільно із вихователями мюзиклі «Новосілля у Кішки».
Мюзикл вихованців та викладачів «Дивосвіту» подарував присутнім гостям неабиякий заряд позитиву. Адже старанна акторська гра малюків створювала атмосферу добра, миру і любові. Показали свої знання вихованці під час вирішення розвиваючих завдань, у музичних відступах та на уроці англійської мови. Приємно було спостерігати за батьками дітей, котрі безмежно раділи новим досягненням своїх синів та донечок.
Привітала усіх присутніх на святковому заході заступник міського голови Галина Фурманчук, яка високо відзначила роботу колективу закладу.
Переконані, що і наступного року Центр «Дивосвіт» порадує нас новими досягненнями його маленьких вихованців, кількість яких щороку зростає.

Розміщенно в Без категорії