Спортивна Славута

Минулого тижня спортивне життя міста збагатилося ще двома заходами – відкриттям за сприянням міськради спортивно-гімнастичного майданчика у Парку культури та футбольним матчем між випускниками 2013 року і їх вчителями.
Привітав усіх учасників заходу міський голова Василь Сидор:
– Мені приємно, що молодь нашого міста є активною практично у всьому. Тому все, що робиться у місті для юних славутчан – це все вдячність за їх значні досягнення. Робота, спрямована на розвиток спорту міста, обов’язково буде продовжена.
Начальник відділу молоді та спорту управління освіти Олександр Косюк радо відмітив, що у Славуті громадськість масово долучається до занять спортом. І це не може не радувати! Директор Дитячої юнацько-спортивної школи Валентин Келюх зауважив при тому, що двері школи завжди відкритті для юних славутчан, тут вони знайдуть секції, так би мовити, на будь-який смак.
Цього дня привітали також юних спортсменів міста вихованці Будинку дитячої творчості – театр естрадної пісні «Водограй».
Опісля урочистого відкриття гімнастичного майданчика першими показали на ньому свою високу майстерність вихованці ДЮСШ Олег Кухар, Олександр Ніколайчук та Олександр Свідзінський.
Цього дня трибуни були заповнені славутчанами, які прийшли спостерігати перший в історії футболу міста матч між випускниками та їх вчителями. Напружена гра завершилася рахунком 3:2 на користь вчителів. Самі юні футболісти показали достойну гру та доказали, що вони відмінно засвоїли знання, отримані від їх вчителів.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії