Від усієї душі

10 травня 2013 року міський Палац культури радо вітав глядачів та учасників благодійного концерту «Від усієї душі», який було організовано за сприяння виконавчого комітету Славутської міської ради та присвячено Дню Матері. Усміхнені обличчя дорослих та дітей у залі, чекання святкового дійства – така атмосфера панувала перед початком концерту.
День Матері відзначається у травні, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги.
Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде мама. Із нею ми відкрили для себе світ. Перші кроки зроблено, тримаючись за мамині надійні руки. Перша пісня – мамина. Першу іграшку подала мама і перша порада теж мамина. Наша мама – найдорожча, найкраща і єдина. Вона ласкава, ніжна і добра та завжди поруч.
Безумовно, День матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Ідея концерту – посвята жінці, матері, берегині роду. Адже шанування жінки, це найвищий прояв любові з боку рідних, близьких, суспільства.
Від імені міського голови – Василя Сидора, виконавчого комітету Славутської міської ради, присутніх у святковій залі жінок та усіх славутчанок вітав заступник міського голови – Сергій Микульський, який зокрема наголосив, що все саме радісне у житті кожної людини це від наших матерів, які є нашим початком у цьому світі. Саме до мами ми повертаємося коли нам радісно чи сумно, саме мама завжди чекає на нас, люблячи ніжно і незрадливо.
В житті кожного з нас жінка відіграє надзивачайну роль, адже саме вона дарує кожному чоловікові можливість відчути батьківство.
– На виконання Указу Президента України, дозвольте мені вручити почесну відзнаку «Мати-героїня» славутчанкам, що народили більше 7-х дітей – Галині Василівні Івановій
та Любові Миколаївні Прокоповій.
Відзначаючи особливий материнський подвиг кожної із жінок, які присвятили себе вихованню дітей, за що держава й вшанувала їх, Сергій Володимирович наголосив, що приклад таких матерів може стати вказівником багатьом іншим родинам, які вбачають у батьківстві та щасливій долі своїх дітей основне призначення свого життя.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.
Найніжніші, найсокровенніші, найкращі слова ми беремо у своїй душі для мами. Ще у древні часи головним божеством народів, що проживали на території України була Берегиня — жінка, мати, яка оберігає свій рід, добробут сім’ї і народу. Їй поклонялися, просили заступництва, допомоги у народженні дітей.
У всіх піснях і закликаннях бачимо матір і порівнюємо її із зорею – образом незгасним, немеркнучим. Зорею, що світить звідусіль, з усіх доріг і відстаней. Адже тільки мати була, є і залишається для нас живим символом рідного дому, рідної землі.
У нашого народу здавна прийнято допомагати один одному, піклуватися за немічних і хворих, підтримувати сиріт.
Концерт став благодійним, адже усі кошти, виручені за продаж квитків були вручені Іриною Руденко, директором БДТ, Єрмоловій Ользі, випускниці БДТ, вихованці зразкового театру естрадної пісні «Водограй», яка мужньо бореться з важкою хворобою.
На святі був присутній Ігор Яніцький,
фото автора

Розміщенно в Без категорії