Юні славутчани закликають берегти природні багатства

Цілком серйозно підійшли до питання збереження екології рідного краю юний колектив НВО№2 під керівництвом завідуючої Світлани Владімірової. Разом із вихователями вони впровадили у закладі роздільний збір сміття пластику, скла та паперу, закликають інших берегти природні багатства через підготовку інформаційних плакатів та беруть активну участь в екологічних акціях міста.
Минулого тижня учні 2-го класу закладу разом зі своїм класним керівником Ольгою Коробчук презентували батьківському колективу та запрошеним гостям ековиставу «Червона шапочка». Цікава повчальна композиція показала, що зовсім юні славутчани краще за дорослих знають як важливо берегти багатства, подаровані природою. «Не нашкодь деревцю, адже він очищає повітря, яким ти дихаєш», «не забруднюй водойми, адже вода основа основ усього живого», «кожна пташина у небі, риба у річках та тваринки у лісах – це природні перлини, які треба берегти», – закликали діти. Знають діти і як важливо приділяти увагу вторинній переробці сміття, адже його надлишок є серйозною загрозою для природи.
Міський голова Василь Сидор, який став одним із глядачів ековистави, був здивований знаннями таких ще зовсім юних славутчан та відмітив, що з такими дітьми можна не турбуватися про чистоту міста.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії