Весняні старти

Квітень для легкоатлетів дитячо-юнацької спортивної школи був неабияк насиченим.
В м. Старокостянтинов відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н. «Хто ти, майбутній Олімпієць!».Змагання проходили в спортивному манежі на спортивній базі ДЮСШ.
Програма змагань складалася з двох бігових видів на 60 метрів і 800 метрів, стрибків у довжину з розбігу та стрибків у висоту. На змагання з’їхалися спортсмени з Шепетівки, Нетішина, Хмельницького. Учні Славутської ДЮСШ також взяли участь у даних змаганнях.
Гарну конкуренцію на біговій доріжці для спортсменів області склали учні нашої школи. З бігу на 60 м. серед дівчат І місце у фіналі здобула спортсменка Славутської ДЮСШ Катя Лещук. На дистанції 800 метрів переможцями та призерами стали також славутчанки Аліна Жидкова – І місце, ІІ місце – Віка Мгалоблішвілі, Катя Лещук – виборола ІІІ місце. Серед юнаків середньої вікової групи Дмитро Іванчук посів ІІІ місце та покращив свій особистий результат. Артем Закурдаєв серед юнаків молодшої вікової групи здобув бронзову нагороду. Тренував учнів тренер Славутської ДЮСШ Т. Черняк.
Наступним стартом для учнів-спортсменів стали Міжнародні змагання на Кубок Рівного з легкої атлетики, в яких взяли участь команди з Білорусії, Литви, Молдови та України.
У старшій віковій групі від команди м. Славута була заявлена Юлія Звєрєва. Неодноразова Чемпіонка області, призерка Чемпіонату України. На дистанції 400 метрів у нелегкій боротьбі Юля здобула ІІ місце. Спортсменка була нагороджена медаллю та грамотою відповідного ступеню.
Вітаємо всіх учасників змагань з перемогами та бажаємо подальших успіхів у досягненні спортивних результатів.