Збережемо чистоту довкілля разом

Кожна людина прагне жити у чистому і гарному місті, де можна провести вільний час, приємно відпочити. А у ці дні, всі охочі мають нагоду зробити власними силами хоча б невеличкий внесок в упорядкування та озеленення своє місцевості. Щороку з цією метою стартують місячники з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану довкілля.
Традиційно взяли участь в акції «За чисте довкілля» вихованці і керівники гуртків Еколого-натуралістичного центру школярів. Діти разом з керівниками прибирали, очищали від сміття, опалого листя прибережні смуги, територію довгого місточка. Висаджували дерева, кущі на території закладу. Активну участь у трудовій акції взяли вихованці гуртка «Саду мого дивосвіт» ( керівник Захарчук В.В.) Стецькович Андрій, Захарчук Андрій, Кісєльов Павло, Остапчук Настя, Якимчук Віка, Ріпа Сергій, Гаєвська Марина. Товстюк Дмитро, Чапайло Віталій, Оксюта Дарія, Мовчанюк Даша (вихованці гуртка «Юні знавці лікарських рослин», керівник Достовалова Л.І.), Пермінов Дмитро, Палійчук Настя, Єфімчук Юра, Рогалевич Уляна (вихованці гуртка «Юні квітникарі», керівник Огородник І.Ф) .
Прибирання і озеленення території – трудомістке і нелегке завдання, але результати повністю виправдовують всі очікування. Чистота радує око, додає настрою. Тому юні екологи сприйняли захід, як свято, а не як необхідність. Чистота міста – справа кожного жителя і бережне ставлення до довкілля не можна обмежувати лише однією квітнево-травневою акцією. А ще головне пам’ятати – чисто там, де не смітять!

Керівник гуртка « Юні квітникарі» Огородник І.Ф.

Розміщенно в Без категорії