Чистота рідного міста – у наших руках!

Чим більшого розмаху набирає весна, тим сильніше вона нагадує нам про прийдешні пасхальні свята, підготовка до яких стала уже традиційною для більшості славутчан. Головне завдання у ній – навести порядок та чистоту кожного подвір’я та куточка нашого міста. Так, згідно з розпорядженням міського голови продовжується проведення місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста.
Минулого тижня до цієї доброї справи активно долучилися колективи освітніх закладів міста, працівники підприємств, установ, організацій міста. Зокрема, працівниками управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради були прибрані лісовий масив поблизу НВК «СЗОШ І-ІІІ ст., ліцей «Успіх» та узбіччя дороги вул. Приміської.
Активно долучається до наведення чистоти в місті й молоде покоління.Пророблену добру справу із радістю прокоментували юні славутчани:
Кукса Максим, учень 9-Б класу ЗОШ № 1:
– Участь місячнику для кожного з нас є корисним уроком, що змушує нас ретельніше пильнувати над тим, щоб не залишати після себе сміття, а головне – це дієвий приклад для інших.
Войтюк Анна, учениця 9-А класу ЗОШ № 1:
– Хотілося б, щоб кожний житель нашого міста задумався над тим, засмічувати своє місто – це справа не добра. Якщо ми будемо байдужими до чистоти Славути, то її чудові природа перетвориться на стихійні сміттєзвалища.
Вкотре звертаємося до усіх славутчан зробити свій внесок у спільній справі, адже всім нам хочеться жити в привабливому та охайному місті, чистота якого починається з чистоти власної оселі, вулиці, прибудинкових територій.

Розміщенно в Без категорії